#40 Darčekový poukaz: Breussová masáž so Satyou 45 min.

Kód: 455
€38
Skladom

Darčekový poukaz na Breussovú masáž so zábalom z ľubovníkového oleja so Satyou v ajurvédskom centre Mandala Devaya - Poľná 19, Bratislava.

Detailné informácie

Podrobný popis

DARČEKOVÝ POUKAZ: 45 min. uvoľňovacia Breusová masáž so Satyou

PLATNOSŤ POUKAZU: 1 rok - od zakúpenia.

WEB PREVÁDZKY: www.mandalacentrum.sk

MOŽNOSTI DORUČENIA / PLATBA / DODACIA LEHOTA:

1. e-mailom (v PDF) / platba online / do 24 hodín
2. poštou / platba online (poštovné a balné je ZDARMA) / do 3 dní
3. osobným odberom v našom centre / platba v hotovosti / do 24-48 hodín

Breussová masáž je energetická, akupresúrna masáž slúžiaca k uvoľneniu svalstva okolo chrbtice. Je vhodná na vyrovnanie celkovej statiky organizmu, uvoľňuje psychické, fyzické a energetické bloky, vyrovnáva chrbát, zlepšuje správne postavenie chrbtice, zmierňuje svalovú nerovnováhu. Breussova masáž je ideálna prevencia pred ochoreniami chrbtice. Breussová metóda spočíva v intenzívnom vtieraní ľubovníkového oleja po celej dĺžke chrbtice. Dôraz je pri tom kladený na postihnuté, boľavé miesta.

Prostredníctvom masáže s ľubovníkovým olejom sa uvoľňuje tlak na platničky, napäté svaly a šľachy. Mnoho ľudí má dnes problém s degeneráciou platničiek. Použitím ľubovníkového oleja sa dokážu medzistavcové platničky regenerovať a stavce sa potom lepšie a bezbolestne vyrovnávajú do správnej polohy.

Ľubovníkový olej je vyrobený zo silných a zdravých kvetov tradičným spôsobom macerovaním v olivovom oleji (lisovaním za studena) z ručne zbieraných byliniek bez chémie, konzervantov a farbív. Olej má čistiace, dezinfekčné a protizápalové účinky. Zábal v závere masáže z ľubovníkového oleja - uvoľní a uľaví od bolesti chrbta, pretože vďaka oleju medzistavcové platničky akoby „napučali“ a nervy v ich okolí sa uvoľnia. Breussova masáž je tiež spojená s tradičnou čínskou medicínou, ktorá sa zameriava na meridián močového mechúra, kde sa nachádza cez 50 akupresúrnych bodov. Pri masáži sa pôsobí aj na energetické centrá - čakry. V závere masáže sa celá oblasť chrbtice intenzívne potiera zohriatym ľubovníkovým olejom, stavce sa prekryjú papierom a striedavo sa prechádza oboma rukami po celej chrbtici, olej sa tým zahrieva a preniká do podkožného tkaniva až k medzistavcovým platničkám. Následuje zábal s uterákom a magnetizovanie.

Počas pôsobenia zábalu z ľubovníkového oleja sa masírujú chodidlá, reflexné plôšky zodpovedajúce chrbtici. Masáž je uvoľnňujúca, prekrvujúca a harmonizujúca aj na ďalšie reflexné zóny odpovedajúce telesným orgánom ku lepšej aktivite.

 Kontraindikácie masáže:

- akútne chorobné stavy
- akútne zápalové ochorenia
- ťažká osteoporóza
- plesňové ochorenia
- alergie na ľubovníkový olej
- menštruácia
- tehotenstvo
- onkologické ochorenia
- plesňové ochorenia
- pooperačné stavy, čerstvé poranenia
- zlomeniny stavcov
- akútne bolesti ischiasu

Pri užívaní prípravkov z ľubovníka, a teda aj ľubovníkového oleja, sa môže ako nežiaduci účinok prejaviť citlivosť na slnečné žiarenie. Práve z tohto dôvodu sa ľubovníkový olej nesmie natierať na pokožku vtedy, ak sa chystáte slniť!

decor