#07 Darčekový poukaz: Luxus plný byliniek 60 min.

Kód: 344
Novinka
€70
Skladom

Darčekový poukaz na masáž do ajurvédskeho centra Mandala Devaya - Poľná 19, Bratislava.

Detailné informácie

Podrobný popis

DARČEKOVÝ POUKAZ: omladzujúci balíček 5 ajurvédskych procedúr, 60 min.

PLATNOSŤ POUKAZU: 1 rok - od zakúpenia.

WEB PREVÁDZKY: www.mandalacentrum.sk

MOŽNOSTI DORUČENIA / PLATBA / DODACIA LEHOTA:

1. e-mailom (v PDF) / platba online / do 24 hodín
2. poštou / platba online (poštovné a balné je ZDARMA) / do 3 dní
3. osobným odberom v našom centre / platba v hotovosti / do 24-48 hodín

Tento balíček je vhodný pre všetkých, ktorí milujú relax, vôňu exotických olejov stimulujúcich nervový systém či ľudí, ktorí sa potrebujú efektívne zbaviť stresu a načerpať novú energiu. V našom luxusnom balíčku sú zaradené ajurvédske procedúry s veľkým dôrazom na liečivé účinky prírodných olejov a byliniek, špeciálne od srílanskej ajurvédskej značky SPA CEYLON. Odporúčame aj ako vhodný darček pre milovanú osobu.

decor

 

 

Čo Vás čaká počas tohto luxusného balíčka?


1. antistresová masáž hlavy bez oleja alebo s ALOE VERA WATERGRASS (SPA CEYLON) obsahujúci kokos, mandle, gotu kolu, mukunuwennu, amlu, aloe vera, hennu, shikakai, pačuli a iné.
2. hlbokorelaxačná masáž tváre s TRUE TURMERIC (SPA CEYLON) obsahujúci kurkumu, sladké drievko, zelený čaj, šípky, ananás, nechtík a iné.
3. celotelová ajurvédska masáž Abhyangam s PEACE MASSAGE BALM (SPA CEYLON) obsahujúci citrónovú trávu, levanduľu, mätu priepornú, kokos, sezam a iné.
4. uvoľňujúca masáž dlaní s CARDAMOM ROSE INTENSIVE HAND CREAM (SPA CEYLON) obsahujúci sladké mandle, pšeničné klíčky, kokos, mango, himalájsku ružu, cejlónsky kardamóm a iné.
5. relaxačná masáž chodidiel s ENERGISE HYDRATING BODY BUTTER (SPA CEYLON) obsahujúci kokosový olej, cejlónska škoricu, bergamot, pačuli, moringu a iné.