#01 Darčekový poukaz: Zdravý chrbát 60 min.

Kód: 345
Novinka
€45
Skladom

Darčekový poukaz na masáž do ajurvédskeho centra Mandala Devaya - Poľná 19, Bratislava.

Detailné informácie

Podrobný popis

PLATNOSŤ POUKAZU: 1 rok - od zakúpenia.

MOŽNOSTI DORUČENIA / PLATBA / DODACIA LEHOTA:

1. e-mailom (v PDF) / platba online / do 24 hodín
2. poštou / platba online (poštovné a balné je ZDARMA) / do 3 dní
3. osobným odberom v našom centre / platba v hotovosti / do 0-48 hodín

Tento darčekový poukaz je vhodný hlavne pre tých, ktorí majú problémy s chrbticou, veľa sedia za počítačom či volantom. Ide o jednu z najvyhľadávanejších našich procedúr pre liečivé účinky na chrbtové svalstvo. Odporúčame ako vhodný darček.

Veľmi účinná ajurvédska masáž chrbta s teplým prírodným olejom, ktorá uvoľňuje energetické bloky, odstraňuje nezrovnalosti v samotnej chrbtici ako aj v kĺboch. Masáž nie je tlaková, ale jemná a uvoľňujúca. Pozornosť sa sústredí na marmové body - spojnice energetických tokoch v organizme. Zvyšuje produkciu bielych krviniek a protilátok, ktoré zabezpečujú ochranu proti vírusom a chorobám. Blahodarne oživuje organizmus, spomaľuje proces starnutia a dodáva vitalitu. Zvyšuje funkčnosť svalstva, zjemňuje pleť a pôsobí priaznivo na kvalitu pokožky. Už tisíce rokov sa používa na získanie zdravia, zlepšenie spánku a dlhovekosť.

Relaxačná ajurvédska olejová masáž chodidiel stimuluje marmové a reflexné body. Tie sa vzťahujú k celému ľudskému organizmu vrátane všetkých vnútorných orgánov a sústav. Pravidelná masáž chodidiel s aktiváciou energetických tokov a reflexných bodov je vynikajúcou prevenciou pred vznikom rôznych ochorení ochorení. Z estetického hľadiska pôsobí olejová masáž chodidiel ako prevencia pred suchou a popraskanou pokožkou, zastavuje lámanie a tvrdnutie nechtov. Masáž chodidiel uvoľňuje a upokojuje myseľ a prospieva zdravému spánku.

Ajurvéda pochádza zo starobylej Indie, vznikla pred viac ako 5.000 rokmi a často je označovaná aj ako matka všetkých liečebných systémov. Ajurvéda v preklade zo staroindického jazyka sanskrtu znamená "vedu o živote", ayus - život a veda - múdrosť, poznanie. Ajurvéda kladie dôraz na prevenciu a podporu zdravia s prihliadnutím na vyváženú stravu a zdravý životný štýl.

WEB PREVÁDZKY: www.mandalacentrum.sk