#12 Darčekový poukaz: Ajurvédska diagnostika 60 min.

7 hodnotení
 
Akcia
  • 1 z 6
 

Darčekový poukaz na ajurvédsku diagnostiku do ajurvédskeho centra Mandala - Poľná 19, Bratislava.

Dostupnosť Skladom (4 ks)
Bežná cena €50
Ušetríte €4 (–8 %)
€46    
Kód tovaru 379
Kategória DARČEKOVÉ POUKAZY
 

Komplexná ajurvédska diagnostika prostredníctvom Veda Pulse technológie je kombinácia využitia najmodernejšej techniky s tisícročnými zákonitosťami z ajurvédskej, tibetskej a čínskej tradičnej medicíny, ktorá vyhodnotí a individuálne nastaví Váš preventívny alebo liečebný plán (stravovanie, životospráva, bylinná terapia, aromaterapia, detoxikácia). 

Diagnostika Veda Pulse technológiou je expertný systém, ktorý umožňuje ajurvédskym odborníkom vykonať objektívnu analýzu aktuálneho stavu Vikruti (aktuálnu dóšu - stav Vata, Pitta a Kapha) a rovnováhu 15 subdóš, Agni Dhatu (7 tkanív, agni a metabolické procesy), rovnováhu Pancha Mahabhuta (podporu a deštrukciu aktuálneho stavu 5 prírodných elementov), "Pulz orgánov", stav energetického poľa, čakier, a vytvoriť odborné odporúčania pre individuálnu terapiu stravovaním, aromaterapiou, ajurvédskymi procedúrami a životným štýlom s ohľadom na individuálnu dóšu (Vata, Pitta, Kapha) a princípy Dravya Guna (Rasa, Guna, Virya, Vipak, Doshagnata, Roga, Prabhava).

Naša biologická existencia je akousi "zmesou" troch základných dóš - Vata, Pitta a Kapha. Život je ako mnohofarebný zväzok utkaný z ich pohybu, ktorý pozostáva z ich neustáleho vzájomného vyvažovania a rušenia, spojovania a vzďalovania. Tieto tri doše (sily) zafarbujú a určujú podmienky našeho rastu a starnutia, zdravia i ochorenia. Výraz dóša znamená "slabosť" alebo "kaz" a poukazuje na faktory, ktoré zodpovedajú za zvýšené riziko privodenia si zdravotných problémov. Ľudia, ktorí poznajú svoju aktuálnu dóšu (vakriti) sú oboznámení s princípmi ajurvédskeho stravovania, poznajú pre svoj jedinečný aktuálny stav vhodné a nevhodné potraviny, korenia, byliny či ideálny denný režim (spánok, fyzické aktivity atď.). Napríklad, niekomu sladké jablko, baklažán či mrkva robí dobre, druhému naopak škodí.

Kompletné informácie o diagnostike spolu aj s ukážkou výstupov a odporúčaní nájdete tu: www.salonmandala.sk/#!/diagnostika.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.