#32 Darčekový poukaz: Harmonizácia čakier s Pablom 60 min.

Kód: 451
€50
Skladom

Darčekový poukaz na harmonizáciu čakier spojenú s celotelovou masážou Abhyangam s Pablom v ajurvédskom centre Mandala Devaya - Poľná 19, Bratislava.

Detailné informácie

Podrobný popis

DARČEKOVÝ POUKAZ:  60min. celotelová ajurvédska masáž Abhyangam + harmonizácia čakier s Pablom 

PLATNOSŤ POUKAZU: 1 rok - od zakúpenia.

WEB PREVÁDZKY: www.mandalacentrum.sk

MOŽNOSTI DORUČENIA / PLATBA / DODACIA LEHOTA:

1. e-mailom (v PDF) / platba online / do 24 hodín
2. poštou / platba online (poštovné a balné je ZDARMA) / do 3 dní
3. osobným odberom v našom centre / platba v hotovosti / do 24-48 hodín

Tento darčekový poukaz odporúčame ako darček iba dobrým ľudom, ktorí sú si vedomí svojho bytia na tomto svete. Harmonizácia čakier pomáha pri doliečení zdravotných problémov, vylepšení osobnej psychickej harmónie (napr. stres, depresia..), celkovej ochrane organizmu a posilnení imunitného systému.

Celotelová ajurvédska olejová masáž zameraná na uvoľnenie energetických blokád na energetických centrách (marmách, čakrách) a rozprúdení vlastnej životnej energie. Táto procedúra je vykonávaná jemnými hmatmi, tlakom končekmi prstov na marmách, prikladaním dlaní na čakrách. Čakra znamená v sanskrite koleso alebo disk a označuje jedno zo siedmich základných energetických centier nášho tela. Každé z centier sa viaže na jednu z významných žliaz s vnútornou sekréciou, ktoré sa odkonárujú od chrbtice a súčasne sa vzťahuje na rôzne úrovne vedomia, na rôzne archetypy, vývojové štádiá života, farby, zvuky, funkcie ľudského tela a mnoho iných. Každá čakra zodpovedá za iné orgány v našom tele a za iné psychické schopnosti. Ak má dostatok energie, človek funguje bez problémov. Ak energia v čakre poklesne, dostavia sa problémy a choroby. Cieľom harmonizácie je nechať voľne plynúť energiu na každej z úrovní a dosiahnuť tak stav harmónie tela a ducha, vyjadreného vibračnými poľami a prúdením energií. 

decor