#39 Darčekový poukaz: Osobná Mandala 50x50 cm

Kód: 454
€99
Skladom

Darčekový poukaz na namaľovanie osobnej, partnerskej alebo rodinnej mandaly o rozmeroch 50x50 cm našou nebeskou Satyou.

Detailné informácie

Podrobný popis

DARČEKOVÝ POUKAZ: osobná, partnerská alebo rodinná mandala 50x50 cm namaľovaná Satyou

PLATNOSŤ POUKAZU: 1 rok - od zakúpenia.

WEB PREVÁDZKY: www.mandalacentrum.sk

MOŽNOSTI DORUČENIA / PLATBA / DODACIA LEHOTA:

1. e-mailom (v PDF) / platba online / do 24 hodín
2. poštou / platba online (poštovné a balné je ZDARMA) / do 3 dní
3. osobným odberom v našom centre / platba v hotovosti / do 24-48 hodín

Čo je to vlastne MANDALA?

Slovo mandala pochádza zo sanskrtu a je tvorené z dvoch slov: "MAND" ktoré znamená „označiť“ a "LA" ktoré znamená kruh, alebo posvätný stred. Stred je symbolom jednoty, dokonalosti, večnosti. Kruh nemá koniec ani začiatok, je symbolom jednoty a rovnováhy, čo vyjadruje, že reprezentuje viditeľný vonkajší svet (kruh) a vnútorný svet mysle a tela (stred). Prostredníctvom mandaly sa človek snaží o nájdenie celistvosti, harmónie a rovnováhy vo svojom vnútri. Najstaršie obrazce siahajú až do ďalekej histórie - Paleolitu. Dajú sa nájsť v pôdoryse stavieb zo starovekého Egypta, Babylónu a Jávy.

Každá mandala je jedinečná harmonizujúca a nabíjajúca človeka, pre ktorého je s láskou vytvorená. Vytvorená je z mena, priezviska a dátumu narodenia. V prípade rodinnej či partnerskej mandaly sa jedná o sumárum dátumov viacerých členov rodiny / partnerov a ich mien.

Mandala je tvorená 4. vrstvami:
1.vrstva vypovedá o duši - o astrálnom tele.
2.vrstva vypovedá o egu - fyzickom tele.
3.vrstva vypovedá o intelekte - mentálnom tele.
4.vrstva vypovedá o životnej ceste a smerovaní.
Pozadie vypovedá o vplyve okolia.

Osobná mandala: je tvorená z mena, priezviska a dátumu narodenia. Harmonizuje astrálne, fyzické, mentálne telo a celkovo pôsobí na energetickej aj fyzickej úrovni. Je vlastne niečim ako obrazom nášho Ja, našej duše, našim osobným talizmanom. Harmonizuje osobu, pre ktorú je s láskou vytvorená. Mandala pomáha dosahovať životné ciele. Všetky mandaly čistia a energetizujú priestory v ktorých sa nachádzajú.

Partnerské mandaly: sú tvorené prostredníctvom mena a priezviska a dátumov oboch partnerov. Mandaly prinášajú harmóniu, súlad a mier do vzťahu, synchronizujú ich vzájomné energie. Dopomáhajú k vzájomnému porozumeniu medzi partnermi. Slúžia ako ochrana partnerského zväzku. Harmonizujú ich astrálne, mentálne aj fyzické telá, prepájajú ich energie.

Rodinné mandaly: sú tvorené dátumami a menami všetkých členov rodiny. Mandala tak pôsobí a harmonizuje všetkých členov rodiny, ktorých informácie v sebe obsahuje. Vytvára medzi nimi jednotu, harmonizuje vzájomné vzťahy, prináša pokoj a mier. Harmonizuje ich astrálne, mentálne aj fyzické telá, prepája ich enegie.

Firemné mandaly: sú tvorené prostredníctvom mena firmy, alebo podniku a jeho zápisu do podnikateľského registra. Tieto mandaly podporujú prosperitu firmy, jej rozmach a pozitívne pôsobenie do budúcnosti.

Ku každej mandale je dodaný aj krátky numerologický popis vďaka ktorému sa dozviete o význame mandaly, čo znamenajú farby, čísla a symboly v mandale a kde je vhodné mandalu umiestniť a taktiež sa dozviete niečo aj o sebe samotných, svojich kladoch a záporoch, životnom smerovaní.

Obrazy maľuje na objednávky naša Satya (fb.com/nebeskasatya). Veľkosť obrazu je 50 x 50 cm. Viac info a objednávky: nebeskasatya@gmail.com

decor