#39 Darčekový poukaz: Osobná Mandala 50x50 cm

Kód: 454
Akcia
2 hodnotenia
€99 –5 %
mandaly
€99 –5 % €94
Skladom (19 ks)

Darčekový poukaz na namaľovanie osobnej, partnerskej alebo rodinnej mandaly o rozmeroch 50x50 cm našou nebeskou Satyou.

Detailné informácie

Podrobný popis

DARČEKOVÝ POUKAZ: osobná, partnerská alebo rodinná mandala 50x50 cm namaľovaná Satyou

PLATNOSŤ POUKAZU: 1 rok - od zakúpenia.

WEB PREVÁDZKY: www.salonmandala.sk

MOŽNOSTI DORUČENIA / PLATBA / DODACIA LEHOTA:

1. e-mailom (v PDF) / platba online / do 24 hodín
2. poštou / platba online (poštovné a balné je ZDARMA) / do 3 dní
3. osobným odberom v našom centre / platba v hotovosti / do 24-48 hodín

Čo je to vlastne MANDALA?

Slovo mandala pochádza zo sanskrtu a je tvorené z dvoch slov: "MAND" ktoré znamená „označiť“ a "LA" ktoré znamená kruh, alebo posvätný stred. Stred je symbolom jednoty, dokonalosti, večnosti. Kruh nemá koniec ani začiatok, je symbolom jednoty a rovnováhy, čo vyjadruje, že reprezentuje viditeľný vonkajší svet (kruh) a vnútorný svet mysle a tela (stred). Prostredníctvom mandaly sa človek snaží o nájdenie celistvosti, harmónie a rovnováhy vo svojom vnútri. Najstaršie obrazce siahajú až do ďalekej histórie - Paleolitu. Dajú sa nájsť v pôdoryse stavieb zo starovekého Egypta, Babylónu a Jávy.

Každá mandala je jedinečná harmonizujúca a nabíjajúca človeka, pre ktorého je s láskou vytvorená. Vytvorená je z mena, priezviska a dátumu narodenia. V prípade rodinnej či partnerskej mandaly sa jedná o sumárum dátumov viacerých členov rodiny / partnerov a ich mien.

Mandala je tvorená 4. vrstvami:
1.vrstva vypovedá o duši - o astrálnom tele.
2.vrstva vypovedá o egu - fyzickom tele.
3.vrstva vypovedá o intelekte - mentálnom tele.
4.vrstva vypovedá o životnej ceste a smerovaní.
Pozadie vypovedá o vplyve okolia.

Osobná mandala: je tvorená z mena, priezviska a dátumu narodenia. Harmonizuje astrálne, fyzické, mentálne telo a celkovo pôsobí na energetickej aj fyzickej úrovni. Je vlastne niečim ako obrazom nášho Ja, našej duše, našim osobným talizmanom. Harmonizuje osobu, pre ktorú je s láskou vytvorená. Mandala pomáha dosahovať životné ciele. Všetky mandaly čistia a energetizujú priestory v ktorých sa nachádzajú.

Partnerské mandaly: sú tvorené prostredníctvom mena a priezviska a dátumov oboch partnerov. Mandaly prinášajú harmóniu, súlad a mier do vzťahu, synchronizujú ich vzájomné energie. Dopomáhajú k vzájomnému porozumeniu medzi partnermi. Slúžia ako ochrana partnerského zväzku. Harmonizujú ich astrálne, mentálne aj fyzické telá, prepájajú ich energie.

Rodinné mandaly: sú tvorené dátumami a menami všetkých členov rodiny. Mandala tak pôsobí a harmonizuje všetkých členov rodiny, ktorých informácie v sebe obsahuje. Vytvára medzi nimi jednotu, harmonizuje vzájomné vzťahy, prináša pokoj a mier. Harmonizuje ich astrálne, mentálne aj fyzické telá, prepája ich enegie.

Firemné mandaly: sú tvorené prostredníctvom mena firmy, alebo podniku a jeho zápisu do podnikateľského registra. Tieto mandaly podporujú prosperitu firmy, jej rozmach a pozitívne pôsobenie do budúcnosti.

Ku každej mandale je dodaný aj krátky numerologický popis vďaka ktorému sa dozviete o význame mandaly, čo znamenajú farby, čísla a symboly v mandale a kde je vhodné mandalu umiestniť a taktiež sa dozviete niečo aj o sebe samotných, svojich kladoch a záporoch, životnom smerovaní.

Obrazy maľuje na objednávky naša Satya (fb.com/nebeskasatya). Veľkosť obrazu je 50 x 50 cm. Viac info a objednávky: nebeskasatya@gmail.com

decor

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie