#05 Darčekový poukaz: Shirodhara 60 min.

Kód: 445
Tip
€60
Skladom

Darčekový poukaz na masáž do ajurvédskeho centra Mandala Devaya - Poľná 19, Bratislava.

Detailné informácie

Podrobný popis

DARČEKOVÝ POUKAZ: 60 min. masáž tretieho oka teplým bylinkovým olejom Shirodhara

PLATNOSŤ: 1 rok - od zakúpenia.

WEB PREVÁDZKY: www.mandalacentrum.sk

MOŽNOSTI DORUČENIA / PLATBA / DODACIA LEHOTA:

1. e-mailom (v PDF) / platba online / do 24 hodín
2. poštou / platba online (poštovné a balné je ZDARMA) / do 3 dní
3. osobným odberom v našom centre / platba v hotovosti / do 24-48 hodín

Tento darčekový poukaz je vhodný darček pre ľudí, ktorí sa potrebujú zbaviť dlhodobého stresu, zharmonizovať svoj nervový systém, utíšiť svoju myseľ. Shirodhara je prastará ajurvédska špeciálna procedúra, ktorá sa používa aj pri hĺbkovej očiste organizmu (pančakarma), je súčasťou ozdravovacích pobytov v ajurvédskych centrách. Týmto darčekom si naozaj "šplhnete". :-) 

mceclip1

Shirodhara je úžasná, jedinečná terapia zo starobylého prírodného zdravotného systému - Ajurvédy. Shirodhara má hlboký vplyv na nervový systém. To znamená, že ošetrenie priamo a okamžite upokojuje, uvoľňuje a má čistiaci účinok na myseľ a nervy. V západnom svete alternatívnej medicíny nemusí existovať ďalšia telesná terapia, ktorá má podobný vplyv na nervový systém okrem zavedenej meditačnej praxe.

 

 

Ako funguje táto stará ajurvédská terapia? Shirodhara olej (alebo iná kvapalina) sa nalieva nepretržitým prúdom cez čelo alebo "ajna marma", oblasť, kde sú nervy vysoko koncentrované. Tlak oleja na čelo vytvára vibrácie. Olej nasýti čelo a lepku a preniká do nervového systému. Mierny tlak a upokojujúce teplo oleja umožňuje telu, mysli a nervovému systému zažiť hlboký stav odpočinku podobný meditácii. Shirodhara sa tradične vykonáva ako súčasť čistiaceho procesu panchakarma pomocou špeciálne pripraveného oleja. Je tiež bezpečný a účinný ako samostatná terapia.

poukaz_shirodhara_devaya