#41 Darčekový poukaz: Swedanam 30 min.

Kód: 458
€25
Skladom

Darčekový poukaz na tradičnú parnú procedúru s bylinkami v ajurvédskom centre Mandala Devaya - Poľná 19, Bratislava.

Detailné informácie

Podrobný popis

DARČEKOVÝ POUKAZ: 30 min. ajurvédska parná procedúra Swedanam s bylinkami

PLATNOSŤ POUKAZU: 1 rok - od zakúpenia.

WEB PREVÁDZKY: www.mandalacentrum.sk

MOŽNOSTI DORUČENIA / PLATBA / DODACIA LEHOTA:

1. e-mailom (v PDF) / platba online / do 24 hodín
2. poštou / platba online (poštovné a balné je ZDARMA) / do 3 dní
3. osobným odberom v našom centre / platba v hotovosti / do 24-48 hodín 

Swedanam je ajurvédska bylinná procedúra, ktorá sa vykonáva v špeciálnom parnom boxe s teplotou 40 až 45°C s maximálnou vlhkosťou. Procedúra trvá 30 minút a prebieha tak, že klient si pohodlne lahne do parného boxu (hlava je mimo boxu) a nechá na seba pôsobiť silu pary premiešanú s bylinkami.

VÝHODY - PREČO SWEDANAM:

- Éterické oleje z byliniek prenikajú rýchlejšie a účinnejšie na pokožku, alebo do tkanív organizmu bez zbytočného putovania cez tráviaci systém
- Pôsobenie byliniek spúšťa proces samoliečenia
- Najšetrnejšia a obľúbená sauna pre Vaše telo
- Príjemný zdroj relaxácie, regenerácie a detoxikácie Vášho tela
- Veľmi jemná a šetrná prírodné terapie nezaťažujúce váš organizmus
- Hlava je v porovnaní s klasickou saunou mimo pary
- Dokonalé súkromie pri vašom odpočinku
- Výborná relaxácia po ajurvédskych olejových masážach (olej sa ešte účinnejšie vstrebáva do organizmu), odporúča sa však aj pred akoukoľvek masážou (na prehriatie svalstva)

Kontraindikácie - PREČO NIE:

- príliš vysoký krvný tlak
- akútny zápal
- onkologické ochorenie
- porucha štítnej žlazy
- cukrovka
- kožné alergie
- tehotenstvo a menštruáciaAko prebieha procedúra Swedanam:

Najskôr si vopred objednáte termín a v deň procedúry sa dostavíte do čakárne salónu najneskôr 5-10 min. pred dohodnutým časom. Následne si pre Vás príde náš masér, ktorý Vás doprevadí do našej relaxačnej miestnosti s parným boxom. V prezliekacom kútiku dostanete čistú plachtu a uterák (v cene procedúry), pripravíte sa (dáte si na seba plachtu), pri tichej, špeciálne upravenej vode (naša pozornosť) počkáte nášho maséra, ktorý Vám aplikuje špeciálny olej na telo a uvedie do bylinného parného boxu. Ľahnete si a začnete relaxovať pri príjemnej hudbe. Po cca 25-30 minútach Vás náš masér odvedie z parného boxu, poutierate sa a oblečiete (sprcha sa neodporúča, ani nie je potrebná). Následne si ešte môžete svoj zážitok predĺžiť pri šálke ajurvédskeho čaju (naša pozornosť). Požívanie jedla sa odporúča najmenej hodinu pred alebo po procedúre.

Výber procedúry Swedanam podľa účinku:


1. Swedanam TRIPALA – detoxikácia
Detoxikačná procedúra je známou a účinnou kombináciou na vnútorné prečistenie, regeneráciu a obnovu organizmu. Napomáha podporovať činnosť zažívacieho, obehového, vylučovacieho a dýchacieho ústrojenstva. Účinky amalaki, vibhitaki, haritaki, rozmarínu, prasličky, žihlavy a ďalších byliniek prečisťujú a omladzujú organizmus. Pravidelnou detoxikáciou môžeme zabrániť mnohým chorobám. Odporúčame kúru 5-10 procedúr v priebehu 5 týždňov.

2. Swedanam VIDANGA - redukcia váhy
Redukčná procedúra pomáha odbúravať prebytočné tuky, zlepšuje cirkuláciu krvi a metabolizmus organizmu. Absorbovaním nepotrebnej vlhkosti a toxínov z tela a pomocou emitácie aniónov prináša, okrem redukcie podielu telesného tuku, aj pocit osvieženia, regenerácie a ľahkosti. Odporúčame kúru 5-10 procedúr v priebehu 5 týždňov.

3. Swedanam VACHA – proti celulitíde
Anticelulitídna procedúra zložená z bylinkovej zmesi (žihlava, čierne ríbezle, harmanček, lipa, praslička, škorica a iné) priaznivo ovplyvňuje odvodnenie organizmu a odstranovanie tuku, pomáha pri vylučovaní odbúravaných metabolitov z podkožia. Swedanam Vacha pomáha zlepšovať pružnosť a jemnosť pokožky. Odporúčame kúru 5-10 procedúr v priebehu 5 týždňov.

4. Swedanam TROPIC – relaxácia
Tropická procedúra prečisťuje pokožku, je relaxačnou terapiou na fyzickej i mentálnej úrovni, blahodárne pôsobí na zmyslové orgány. Kombinácia esencií tropického ovocia, panenského kokosového oleja s kúskami ovocia výrazne odstraňuje stres a celkové napätie, priaznivo ovplyvňuje zastavenie starnutia pokožky a pôsobí aj ako elixír života.

5. Swedanam ORIENT – relaxácia
Nežná procedúra, ktorá prevonia Vašu pokožku ružovou vôňou. Kúpeľ regeneruje pleť a zabraňuje predčasnému starnutiu kože. Ružové okvetné plátky v kombinácii s morskou soľou a orientálnych vôni vo Vás vyvolajú pocit pokoja a harmónie. Stáva sa luxusným zážitkom, ktorý si nabudúce nenecháte ujsť.

6. Swedanam NATURA – relaxácia
Uvoľňujúca procedúra, ktorá prináša celkový pocit pokoja. Vďaka eukalyptu je vhodná aj pri nachladnutí. Silice z eukalyptu a borovice majú výrazné účinky na horné dýchacie cesty. Vhodná je pri reumatizme a bolestiach svalov, kĺbov či hlavy.

7. Swedanam PRANA - uvoľnenie napätia, upokojenie, proti bolestiam hlavy
Ľahká svieža procedúra s oživujucími účinkami, ktorá pozdvihne vašu náladu. Je vhodná pri pocitoch psychického vyčerpania a celkovej únave, pri vysokom krvnom tlaku, bolestiach hlavy a hodí sa pre citlivú a namáhanú pokožku. Kombinácia citrónovej trávy, levandule, medovky a morskej soli Vám pripraví dokonalý zážitok.

8. Swedanam SLESAKA - regenerácia kĺbového a pohybového aparátu
Regeneračná procedúra zvyšujúca kĺbovú pohyblivosť, prináša úľavu pri reumatizme a bolestiach pohybového aparátu. Znižuje zápalovosť kĺbov a zmierňuje bolesti pri artróze. Pôsobí priaznivo proti kĺbovým opuchom a vodnateľnosti. Uvoľňuje stuhnutosť a podporuje tvorbu kĺbového maziva.

9. Swedanam SANJEEVAN - osvieženie, povzbudenie nálady, životná energia
Tradičná parná procedúra zložená kombináciou himalájskych byliniek, limetky, eukaliptusu a citrónovej trávy. Prináša pocit mladosti, dobrú kondíciu a podporuje dynamickú aktivitu. Swedanam Sanjeevan je zárukou dobrej nálady a navracia životnú energiu.

10. Swedanam BRAHMI - koncentrácia a nabudenie
Nabudzujúca procedúra celkovo podporujúca koncentráciu a duševnú rovnováhu. Swedanam Brahmi sa používa na zvýšenie vitality, napomáha znižovať mentálny stres, pozitívne pôsobí pri strachu, negatívnych emóciách a nedostatku koncentrácie. Priaznivo ovplyvňuje pamäť. Pozitívne pôsobí na mentálnu a emocionálnu rovnováhu.

11. Swedanam SANTAL - harmonizácia, fantázia, zmyseľnosť, afrodiziakálnosť
Fanúšikovia fantázie určite nepohrdnú touto príjemnou procedúrou s vôňou z kvetov ylang ylang, listov cinnamomum cassia a santalového dreva. V spojení s parou pôsobia tieto prírodné esencie upokojujúco, navodzujú príjemnú atmosféru, fantáziu, majú afrodizikálne účinky a tak dokážu zmierniť stres, strach, depresiu a iné negatívne prejavy psychického vypätia.

12. Swedanam NIMBA - starostlivosť o pokožku
Účinná procedúra na regeneráciu pokožky, zložením bylinkovej zmesi nazývaná aj ako "čistič krvi". Pôsobí ako prostriedok starostlivosti o pleť a zlepšuje jej prekrvenie. Dodáva pokožke mladosť, vitalitu a pružnosť. Pokožka je Vašim ochranným štítom voči vonkajším vplyvom a je tak, ako orgány v tele, Vašou dôležitou živou súčasťou.

decor