Sójová sviečka "Láska"

Kód: 80092
Tip
Značka: Shini
€15
Skladom

Prírodná sójová sviečka s vôňou 100% éterických olejov z ružového dreva, santalu, litsei.  Ručne liate - 100 gramov. 20-22 hodín horenia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ručne vyrobená prírodná sviečka zo sójového vosku, ktorá je šetrná voči našej matke Zeme. Oproti klasických sviečkam neobsahuje žiadne zdraviu škodlivé zlúčeniny a prvky ako parafíny, olová, plasty, umelé syntetické vône. Táto sviečka obsahuje iba 100% prírodné éterické oleje z ružového dreva, santalu, litsei a veľa lásky pri výrobe . Je doplnená liečivým minerálnym kameňom - krištálom.

TIP: odporúčaná sviečka na dobrú náladu, povzbudenie pamäte, príliv pozitívnej energie.

Sladká omamná vôňa zasnúbená so zemitou korenistou vôňou zvýraznená sviežosťou ktorá jej dodáva energiu. Odporúčame denné horenie v rámci aromaterapie max. 45-60 minút.

Súčasťou sviečky je aj krištál, ktorý môžete nechať v zapálenej sviečke - po roztopení vosku vpláva do jej srdca. Alebo si krištál môžete nechať vždy položený vedľa horiacej sviečky i nosiť ho so sebou ako svoj amulet.

Krištáľ symbolizuje svetlo na Zemi, jeho očistnú a liečivú energiu. Pôsobí ako katalyzátor, ktorý urýchľuje výmenu energií, pričom negatívne odoberá a pozitívne nabíja. Vyrovnáva, čistí a chráni auru, odstraňuje zábrany a blokády brzdiace voľný tok energie. Vnáša do duše jasno a čistotu. Nabíja nás neustále novou energiou a silou. Zbaví nás nespavosti a postará sa o príjemné sny, pokiaľ ho umiestnime na nočný stolík. Do snov vnesie jasno a pozitívnu energiu, ak sa v noci nachádza v našej blízkosti. Zneškodňuje tiež záporné zemské žiarenie a geopatogénne zóny.

Rozmery: sklenený pohár - priemer 70 mm x výška 50 mm
Váha: 100 g (sójový vosk), plechovou dózou 144 g
Doba horenia: 20-22 hodín

Tipy:
- Prvé zapálenie si môže vyžiadať trochu viac času, aby sa knôt vypálil na svoju správnu dĺžku, a môže sa stať, že sviečka zhasne. Toto je úplne v poriadku.  Keď sa knôt už raz rozhorí, znamená to, že má správnu dĺžku a sviečka bude pokračovať v horení.
- Prvé horenie by malo trvať minimálne 3 hodiny, aby sa vosk úplne roztopil a dostal sa až k stenám sviečky. Ak by sviečka horela kratšie, mohol by sa vytvoriť takzvaný tunel.
- Po každom dohorení sviečky je vhodné skrátiť knot na 3-5 mm podľa potreby, najmä ak sviečka horela dlhšiu dobu.
- Po zapálení, dávajte pozor, aby sviečka nebola umiestnená príliš blízko horľavých predmetov.


Výrobca: Miroslava Šinová (Shini), ajurvédska masérka, Mandala Bratislava

bezpecnostne

Bezpečnostné upozornenie:
Zapálenú sviečku majte umiestnenú mimo dosahu horľavých vecí (záclony, prievan, uzavreté malé priestory - skrinky). Sviečku majte mimo dosahu detí. Sviečku môžete používať v interiéri i exteriéri. Skladujte nezapálenú mimo vystaveniu dlhodobého slnka. V prípade viacerých zapálených sviečok dodržujte medzi nimi bezpečnostný odstup min. 10 cm.

Dodatočné parametre

Kategória: NEZVYČAJNÉ SVIEČKY
Hmotnosť: 0.144 kg