Sójová sviečka "Bylinková" - kokosový orech

Kód: 80053
Tip
Značka: Shini
€23
Skladom

Prírodná sójová sviečka s vôňou 100% éterických olejov z materinej dúšky, šalvie a levanduľových kvetov. Ručne liate do kokosového orechov - 300 g. Cca 60 hodín horenia. Každá sviečka má jedinečný tvar, pretože ani jeden kokosový orech na svete nie je rovnaký.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ručne vyrobená prírodná sviečka zo sójového vosku, ktorá je šetrná voči našej matke Zeme. Oproti klasických sviečkam neobsahuje žiadne zdraviu škodlivé zlúčeniny a prvky ako parafíny, olová, plasty, umelé syntetické vône. Táto bylinková sviečka obsahuje iba 100% prírodný éterický olej z materinej dúšky, levandule a šalvie, veľa lásky pri výrobe a je doplnená liečivým minerálnym kameňom - citrínom.

TIP: výborná sviečka pre relaxáciu, teleportovanie sa na lúčne stráne a upokojenie zmyslov.

Materina dúška je známa svojou korenisto-bylinnou vôňou s drevitým nádychom. Používa sa pri únave, bolestiach hlavy, posilňuje a ukľudňuje nervový systém, rozptyľuje smútok a melanchóliu. Levanduľa má krásnu, všestrannú vôňu, upokojujúci účinok, ktorý pomáha relaxovať telo i dušu, bojovať proti stresu a výborne pôsobí aj proti nespavosti. Šalvia je vyjadrením rovnováhy, dokonalého ovládania a jasného cieľa. Odporúčame denné horenie v rámci aromaterapie max. 45-60 minút.

Súčasťou sviečky je aj citrín, ktorý môžete nechať v zapálenej sviečke - po roztopení vosku vpláva do jej srdca. Alebo si citrín môžete nechať vždy položený vedľa horiacej sviečky i nosiť ho so sebou ako svoj amulet.

Citrín funguje ako účinný čistič a regenerátor. Je to blahodárne pôsobiaci kryštál, ktorý v sebe uchováva slnečnú energiu. Svojmu majiteľovi odovzdáva teplo, energiu a zvyšuje tvorivé schopnosti. Pohlcuje, premieňa a rozptyľuje negatívnu energiu. Prináša energiu do všetkých úrovní života. Zbavuje nočného strachu a predchádza nočným morám. Pomáha prekonať depresie, smútok a zlé myšlienky. Dodáva silu, sebadôveru a pozitívny pohľad na svet. Posilňuje individualitu a zvyšuje motiváciu a sebavyjadrenie. S citrínom budete ľahšie prijímať kritiku. Rozvíja optimizmus a pozitívny postoj.
Ide o jeden z kryštálov, ktoré nikdy nepotrebujú čistenie.

Tipy:
- Prvé zapálenie si môže vyžiadať trochu viac času, aby sa knôt vypálil na svoju správnu dĺžku, a môže sa stať, že sviečka zhasne. Toto je úplne v poriadku.  Keď sa knôt už raz rozhorí, znamená to, že má správnu dĺžku a sviečka bude pokračovať v horení.
- Prvé horenie by malo trvať minimálne 3 hodiny, aby sa vosk úplne roztopil a dostal sa až k stenám sviečky. Ak by sviečka horela kratšie, mohol by sa vytvoriť takzvaný tunel.
- Po každom dohorení sviečky je vhodné skrátiť knot na 3-5 mm podľa potreby, najmä ak sviečka horela dlhšiu dobu.
- Po zapálení, dávajte pozor, aby sviečka nebola umiestnená príliš blízko horľavých predmetov.

Rozmery: priemer cca 130 mm x výška 60 mm
Váha: cca 365 g  až 394 g (sójový vosk), s kokosom 
Doba horenia: cca 60 hodín


Výrobca: Miroslava Šinová (Shini), ajurvédska masérka, Mandala Bratislava

bezpecnostne

Bezpečnostné upozornenie:
Zapálenú sviečku majte umiestnenú mimo dosahu horľavých vecí (záclony, prievan, uzavreté malé priestory - skrinky). Sviečku majte mimo dosahu detí. Sviečku môžete používať v interiéri i exteriéri. Skladujte nezapálenú mimo vystaveniu dlhodobého slnka. V prípade viacerých zapálených sviečok dodržujte medzi nimi bezpečnostný odstup min. 10 cm.

Dodatočné parametre

Kategória: NEZVYČAJNÉ SVIEČKY
Hmotnosť: 0.394 kg