Sójová sviečka "Bylinková"

Kód: 80053
Tip
Značka: Shini
€12
na objednávku do 3-7 dní

Prírodná sójová sviečka s vôňou 100% éterických olejov z materiny dúšky, šalvie a levanduľových kvetov. Ručne liate (Shini). 80 gramov. 20-22 hodín horenia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ručne vyrobená prírodná sviečka zo sójového vosku, ktorá je šetrná voči našej matke Zeme. Oproti klasických sviečkam neobsahuje žiadne zdraviu škodlivé zlúčeniny a prvky ako parafíny, olová, plasty, umelé syntetické vône. Táto bylinková sviečka obsahuje iba 100% prírodný éterický olej z materiny dúšky, levandule a šalvie, veľa lásky pri výrobe a je doplnená liečivým minerálnym kameňom - krištálom.

TIP: výborná sviečka pre relaxáciu, teleportovanie sa na lúčne stráne a upokojenie zmyslov.

Materina dúška je známa svojou korenisto-bylinnou vôňou s drevitým nádychom. Používa sa pri únave, bolestiach hlavy, posilňuje a ukľudňuje nervový systém, rozptyľuje smútok a melanchóliu. Levanduľa má krásnu, všestrannú vôňu, upokojujúci účinok, ktorý pomáha relaxovať telo i dušu, bojovať proti stresu a výborne pôsobí aj proti nespavosti. Šalvia je vyjadrením rovnováhy, dokonalého ovládania a jasného cieľa. Odporúčame denné horenie v rámci aromaterapie max. 45-60 minút.

Súčasťou sviečky je aj krištál, ktorý môžete nechať v zapálenej sviečke - po roztopení vosku vpláva do jej srdca. Alebo si krištál môžete nechať vždy položený vedľa horiacej sviečky i nosiť ho so sebou ako svoj amulet.

Krištáľ symbolizuje svetlo na Zemi, jeho očistnú a liečivú energiu. Pôsobí ako katalyzátor, ktorý urýchľuje výmenu energií, pričom negatívne odoberá a pozitívne nabíja. Vyrovnáva, čistí a chráni auru, odstraňuje zábrany a blokády brzdiace voľný tok energie. Vnáša do duše jasno a čistotu. Nabíja nás neustále novou energiou a silou. Zbaví nás nespavosti a postará sa o príjemné sny, pokiaľ ho umiestnime na nočný stolík. Do snov vnesie jasno a pozitívnu energiu, ak sa v noci nachádza v našej blízkosti. Zneškodňuje tiež záporné zemské žiarenie a geopatogénne zóny.

Rozmery: sklenený pohár - priemer 70 mm x výška 58 mm
Váha: 80 g (sójový vosk), so sklom 230 g
Doba horenia: 20-22 hodín

Pri vypredaní skladových zásob možnosť výroby na objednávku do 3-7 dní.
Výrobca: Miroslava Šinová (Shini), ajurvédska masérka, Mandala Bratislava

bezpecnostne

Bezpečnostné upozornenie:
Zapálenú sviečku majte umiestnenú mimo dosahu horľavých vecí (záclony, prievan, uzavreté malé priestory - skrinky). Sviečku majte mimo dosahu detí. Sviečku môžete používať v interiéri i exteriéri. Skladujte nezapálenú mimo vystaveniu dlhodobého slnka. V prípade viacerých zapálených sviečok dodržujte medzi nimi bezpečnostný odstup min. 10 cm.

Dodatočné parametre

Kategória: NEZVYČAJNÉ SVIEČKY
Hmotnosť: 0.23 kg