náramok znamenie zverokruhu - blíženci

Kód: 1428
Značka: Shini
€11
Na dotaz

Náramok z polodrahokamov - jadeit veľkosti 6 mm navlečených na elastickej šnúrke. Náramok je doplnený o prívesok so znamením blíženec z nerezovej ocele veľkosti 12 mm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jadeit - je kameň ktorý prináša šťastie, empatiu, pokoj, plodnosť, pomáha pri pôrode, uľahčuje komunikáciu a napomáha harmonickému vzťahu partnerov, je spojený s hudbou. Jadeit prináša človeku pokoj, mier a čistotu mysle. Pomáha mu v takomto pokoji nájsť múdrosť a pochopenie pre všetko, čo sa okolo neho deje. Vypudzuje všetky negatívne myšlienky, ktoré človeka zaťažujú a bránia mu v napredovaní. Priťahuje šťastie a priateľstvo. Harmonizuje všetky roviny človeka. Zvyšuje pocity lásky a otvára srdce. Učí človeka sebestačnosti, ktorú pre svoju samostatnosť nevyhnutne potrebuje. Rovnako dáva človeku šancu spoliehať sa na samého seba. Verí sa, že človeka, ktorý ho nosí, neustále ochraňuje pred všetkým, čo mu môže ublížiť. Chráni pred každým druhom negatívnej energie. Negatívnu energiu neabsorbuje a preto patrí medzi kamene, ktoré netreba čistiť a nabíjať. Jadeit sa považuje aj za kameň snov, pretože stimuluje výskyt snov. Človeku, ktorý si ho pred spaním uloží pod vankúš, sa snívajú živé sny, ktoré si dokáže po prebudení zapamätať. Rovnako dokáže človek s jadeitom tieto sny ľahšie naplniť a kráčať za ich naplnením. Jadeit odstraňuje podráždenosť, pocity strachu a úzkosti. Uľahčuje zvládanie chaotických situácií a bráni človeku podľahnúť panike. Dovoľuje človeku s pokojom a rozvahou prijať všetko, čo sa deje v jeho okolí. Pomáha nájsť pravdu v každej jednej situácii. Stavia veci do správnej perspektívy.
S jadeitom vie človek pochopiť kým skutočne je a vážiť si to. Jadeit dáva šancu nazrieť za vlastné hranice a prekonať ich. Vo všeobecnosti pomáha človeku žiť život, ktorý je bohatý vo všetkých smeroch existencie.

Čistenie: čistí sa tak, že ho vložíte asi na 3-5 minút pod vlažnú tečúcu vodu (urobte tak aj pred jeho prvým použitím a potom pravidelne 2-4x za mesiac podľa potreby). Ak ho nosíte každý deň tak ho umývame častejšie, ale taktiež po nejakom konflikte, negatívnej výmene energií, po energetickom útoku, po strese a pod. Kamene absorbujú do seba energiu z okolia, očistenie vodou ich zbaví negatívnej energie.

Nabíjanie: očistený náramok položte na čistý biely papier, ktorý dajte na parapetnú dosku okna (najlepšie zvonka, ale ak sa nedá, postačí aj znútra). Na ňom nechajte nabiť náramok celú noc pri mesačnom svetle (najsilnejšie nabitie je pri splne mesiaca, ale účinné sú všetky jeho fázy). Niektoré kamene môžeme takto nabíjať aj pri slnečnom svetle, ale mnohé z nich sú citlivé na slnko a mohli by na ňom zmeniť svoje zafarbenie. Nabíjanie pri mesačnom svetle je univerzálne pre všetky druhy kameňov.

Nosenie: pre dosiahnutie najsilnejšieho účinku by sa mal náramok nosiť stále a dávať dole iba pri kúpaní. Nemal by sa ho nikto dotýkať, iba jeho nositeľ. Ak sa tak stane, umyte náramok pod prúdom vlažnej vody cca 3-5 minút. Ak máme v úmysle absorbovať energiu kameňa, prijať jeho liečivé a ochranné účinky nosíme ho na receptívnej ruke (u pravákov ľavá ruka) alebo ak chceme prenášať energiu kameňa na iných, liečiť s ním, tak používame projektívnu ruku (u pravákov pravá ruka).

Rozmery: obvod 21 cm - možnosť urobiť na mieru
Váha: 13 g

Dodatočné parametre

Kategória: Náramky
Hmotnosť: 0.13 kg