#43 Darčekový poukaz: Liečenie so Satyou 90 min.

Kód: 969
€62
Skladom

Darčekový poukaz na liečebnú procedúru so Satyou v ajurvédskom centre Mandala Devaya - Poľná 19, Bratislava.

Detailné informácie

Podrobný popis

DARČEKOVÝ POUKAZ: 90 min. liečebná procedúra so Satyou

PLATNOSŤ POUKAZU: 1 rok - od zakúpenia.

WEB PREVÁDZKY: www.mandalacentrum.sk

MOŽNOSTI DORUČENIA / PLATBA / DODACIA LEHOTA:

1. e-mailom (v PDF) / platba online / do 24 hodín
2. poštou / platba online (poštovné a balné je ZDARMA) / do 3 dní
3. osobným odberom v našom centre / platba v hotovosti / do 24-48 hodín 

Špeciálna liečebná procedúra s diagnostikou zdravotného stavu prostredníctvom reflexných bodov chodidiel a rúk, vrátane muzikoterapie - fonoforézy, terapeutickými ladičkami.

Toto liečenie v sebe zahŕňa viacero liečebných, ozdravujúcich a harmonizačných metód:

• liečenie dotykom prostredníctvom energie. Prvé zmienky o liečení dotykom siahajú až do bájnej Atlantídy. Veľa zmienok je aj v kresťanstve, kde Ježiš liečil chorých prikladaním rúk. Táto energia uvoľňuje duševné blokády, ktoré bývajú často príčinou rôznych neduhov, zdravotných problémov, zbavuje telo škodlivín.

• liečenie prostredníctvom stláčania či hladenia, masírovania reflexných plôšiek na chodidlách či rukách, kde každý bod súvisí s nejakým orgánom. Masírovaním týchto reflexných plôšiek ozdravujeme celý organizmus. S ich pomocou sa dajú včas zistiť mnohé poruchy, určiť časti tela, ktoré sú vyvedené z rovnováhy. Správnym terapeutickým dávkovaním je možné tieto nerovnováhy harmonizovať a tým spôsobiť, aby sa telo vrátilo k správnemu fungovaniu

• liečenie prostredníctvom terapeutických ladičiek - muzikoterapiou (fonoforézou). Fonoforéza je práca s vibráciami terapeutických ladiček. Je to jedna z metód muzikoterapie. Teória je založená na tom, že všetko v prírode nejako vibruje, má nejaký tón. Každá bunka, rastlina, kameň, všetko má svoju základnú vibráciu. Tak i v našom tele, každý orgán, každá kosť, bunka má svoju základnú vibráciu. Pokiaľ je v neporiadku, ich vibrácia sa mení na inú, neharmonickú. Použitím ladiček sa ošetrovaná časť naladí na pôvodnú zdravú frekvenciu a snaží sa odstrániť blok a uzdraviť sa. Ladičky sa dajú používať i na meridiánoch a bodoch, kde rozprúdia veľmi rýchlo energiu a oživia daný orgán. Ladičky sa dajú používať aj pri harmonizácii čakier, vhodné sú na uvoľnenie stresu, pri nespavosti a iných problémoch.

Procedúra začína uhladením, očistením aury, nasleduje diagnostika zdravotného stavu skrze body na chodidlách a rukách, kde sa zistí čo je oslabené, s čím je akútny či chronický problém, na čom treba pracovať. Na reflexné body či čakry sa môžu použiť ladičky, ktoré harmonizujú danú oblasť. Lieči sa skrze „kozmickú“ energiu, kombinuje sa harmonizácia čakier, poprípade sa pracuje s konkrétnymi zdravotnými problémami, oslabením konkrétnych orgánov (ako napr. žalúdok, obličky, slezina... atď). Čakry sú vlastne energetické centrá, ktorými prúdi do nášho organizmu kozmická energia. Každá čakra zodpovedá za iné orgány v ľudskom tele a za iné psychické vlastnosti a schopnosti. Ak má daná čakra dostatok energie, človek funguje bez problémov. Ak energia v čakre poklesne, dostavia sa problémy a choroby. Liečenie pôsobí aj na fyzickej aj duchovnej úrovni.

Na čo je procedúra vhodná?
• na rozprúdenie životnej energie
• na harmonizovanie energetických centier- čakier
• na uvoľnenie, proti nespavosti, stresu, nervozite
• na posilnenie imunitného systému
• na odstránenie energetických blokád
• proti akútnej či chronickej bolesti
• na podporu lymfatického, imunitného, hormonálneho a tráviaceho systému..
• na regeneráciu vnútorných systémov (pečeň, žlčník, pankreas, týmus, slezina, obličky, žalúdok, tenké a hrubé črevo…)