#36 Darčekový poukaz: Čakrová masáž so Shini 60 min.

Kód: 457
€50
Skladom

Darčekový poukaz na diagnostiku a harmonizáciu čakier so Shini v ajurvédskom centre Mandala Devaya - Poľná 19, Bratislava.

Detailné informácie

Podrobný popis

DARČEKOVÝ POUKAZ: 60 min. harmonizácia čakier so Shini

PLATNOSŤ POUKAZU: 1 rok od zakúpenia

WEB PREVÁDZKY: www.mandalacentrum.sk

MOŽNOSTI DORUČENIA / PLATBA / DODACIA LEHOTA:

1. e-mailom (v PDF) / platba online / do 24 hodín
2. poštou / platba online (poštovné a balné je ZDARMA) / do 3 dní
3. osobným odberom v našom centre / platba v hotovosti / do 24-48 hodín

Čakrová masáž je harmonizácia pomocou minerálnych kameňov, esenciálnych olejov, hudobného sprievodu, kyvadla, vnímania energie terapeutom cez dlane a prsty. Záverečné zhodnotenie aktuálneho stavu + prípadné odporúčania k udržaniu harmonického stavu (emailom do 7 dní). Procedúra trvá 60 minút a bude sa tešiť na Vás naša Shini.

Slovo “čakra” pochádza zo sanskrtského slova, ktoré v preklade znamená koleso. Čakra v tvare kolesa sa vo vnútri ľudského tela točí a vytvára akýsi vír. Tento vír dokáže priťahovať energiu na základe vibrácie. Dokáže priťahovať vibrácie farieb, mikrovlny, energiu a dokonca aj emócie ľudí s ktorými prichádzame do kontaktu. Preto sa necítime príliš dobre v spoločnosti negatívnych ľudí a naopak v spoločnosti pozitívnych ľudí sa cítime dobre. Čakry sú energetické centrá umiestnené v ľudskom tele, cez ktoré prúdi životná energia. Poznáme 7 základných čakier – koreňovú, sakrálnu, solar plexus, srdcovú, hrdelnú, čelovú (tretie oko) a korunnú. Každá čakra má svoj symbol a funkciu.

1. - Koreňová čakra (Muladhara)
Je umiestnená mezi konečníkom a genitáliami. Má červenú farbu. Koreňová čakra má na starosť spojenie s fyzickým svetom (so zemou), vytrvalosť, presadenie sa, existenciu, materiálne zabezpečenie, fyzickú bolesť a slasť.

2. - Sakrálna čakra (Svadhisthana)
Druhá čakra sa nachádza nad koreňovou čakrou na úrovni pohlavných orgánov. Má oranžovú farbu. Je spojená so schopnosťou tvoriť a užívať si a tiež s našou sexualitou.

3. - Solar plexus čakra (Manipura)
Tretia čakra sa nachádza dva prsty nad pupkom. Má žltú farbu. Je spojená so schopnosťou vytýčenia cieľa a jeho dosiahnutia, silou, energiou, snahe pomôcť a zdravím.

4. - Srdcová čakra (Anahata)
Štvrtá čakra sa nachádza v strede hrudi pri srdci. Jej farba je zelená. Ponúka nám kvality ako je láska, súcit, trpezlivosť, vďačnosť, uznanie a ušľachtilosť.

5. - Krčná čakra (Vishuddha)
Piata čakra sa nachádza v oblasti dolnej časti krku, medzi krčnou jamkou a ohryzkom. Má svetlomodrú farbu. Je to centrum komunikácie, vyjadrovacích schopností a inšpirácie.

6. - Čelová čakra – tretie oko (Ajna)
Šiesta čakra se nachádza na čele, mezi obočím, má modrú farbu, je čakrou intuíce, teda našim šestym zmyslom. Je sídlom vyšších duchovných síl, intelektu a intuície.

7. - Korunná čakra (Sahasrara)
Siedma čakra sa nachádza pri temene hlavy, tesne nad hlavou. Má fialovú farbu a je spojená s našou schopnosťou cítiť nekonečnosť a zmierenie. Je symbolom našeho stotožnenia sa s nekonečnom a vesmírom. Je najvyšším sídlom dokonalosti v človeku. Prijímame ňou kozmickú energiu. Nesie energiu vysokého duchovna. Jej rozvíjaním sa uvoľnia posledné bloky.

Okrem týchto základných siedmich čakier existujú aj ďalšie čakry, ktoré plnia rôzne ďalšie úlohy. Napríklad existuje aj ôsma čakra, ktorá je aurou, elektromagnetickým poľom človeka. Nie je spojená s konkrétnym miestom na fyzickom tele. Ôsma čakra pokračuje z našeho fyzického tela vo všetkých smeroch a tvorí jeho ochranné pole. Sila a rovnováha všetkých čakier sa prejavuje v aure. Pri slabej aure človek trpí nedostatočnou ochranou proti vonkajšej negativite, ľahko ju prijíma a tiež ďalej šíri. Silná a vyrovnaná aura spôsobuje to, že človek premieňa vonkajšiu negativitu v pozitivno. Keď je aura silná a vyrovnaná, človek vyžaruje energiu a priťahuje, inšpiruje a povznáša druhých len svojou prítomnosťou.