#35 Darčekový poukaz: Nefritový dotyk so Shini 45 min.

Kód: 456
€33
Skladom

Darčekový poukaz na špeciálnu výživu tváre nefritovým minerálom v ajurvédskom centre Mandala Devaya - Poľná 19, Bratislava.

Detailné informácie

Podrobný popis

DARČEKOVÝ POUKAZ: 45 min. špeciálna výživa a ošetrenie tváre so Shini (nefrit, oleje, krémy)

PLATNOSŤ POUKAZU: 1 rok - od zakúpenia.

WEB PREVÁDZKY: www.mandalacentrum.sk

MOŽNOSTI DORUČENIA / PLATBA / DODACIA LEHOTA:

1. e-mailom (v PDF) / platba online / do 24 hodín
2. poštou / platba online (poštovné a balné je ZDARMA) / do 3 dní
3. osobným odberom v našom centre / platba v hotovosti / do 24-48 hodín

Nefrit má skutočne dlhú históriu a má obdiv všetkých Číňanov. Starí Číňania verili v jeho očistnú silu. Verili, že dokáže pomôcť pri riešení neočakávaných situácií a bol používaný pri rôznych duchovných obradoch. Obľúbené sú najmä jeho energetické účinky, keďže je považovaný za prostredníka medzi „nebom a zemou“. V čínskej kultúre nefrit vyjadroval 5 hlavných cností cisárov, ktorými sú: odvaha, múdrosť, spravodlivosť, milosrdenstvo a skromnosť.

Mystické vlastnosti Nefritu:

- je minerálom harmónie a vytrvalosti, posilňuje vnútorný mier a pokoj, vernosť, stabilitu
- ochraňuje pred negativitou a úrazmi, priťahuje lásku, radosť, šťastie a prosperitu
- v psychickej oblasti zabraňuje agresívnym sklonom, tlmí prepäté emócie, duševné napätie, žiaľ, úzkosť, strach, uvoľňuje negatívne myšlienky, starosti
- vedie nás po ceste harmónie, vnútorného mieru a vyrovnanosti, učí nás nevzdávať sa, podporuje rýchle rozhodovanie
- vo vzťahoch k blížnym nás učí tolerancii a pochopeniu, posilňuje vnútornú silu, meditácie, duchovné napredovanie

Liečivé vlastnosti:

Lieči zápaly, chronické poruchy a nedostatočnú funkciu obličiek, posilňuje srdce, pľúca, pečeň, imunitný a nervový systém, prečisťuje močové cesty, močový mechúr a uvoľňuje moč, piesok a kamene, dáva všetko do pohybu, nič nezadržiava.

História tohto masážneho rolleru siaha už od 17. storočia v Číne. Tam si miestni lekári uvedomili akú liečivú silu a hojivé účinky môžu mať drahokamy. Masážny valček z nefritu prenáša prírodnú energiu kameňa. Jedná sa o kombináciu masáže a prírodnej sily drahokamov, ktoré regenerujú svaly na tvári, krku a dekolte. Táto jemná masáž tváre dokonalo podporuje cirkuláciu krvi a tým dochádza ku zmierneniu opuchov a zmenšeniu hlbokých vrások. Pleťové bunky a tkanivo sa spevňujú, telo začne prirodzenou cestou produkovať viac kolagénu. Podporuje fungovanie lymfatického systému a uvoľňuje tvárové svaly. Redukuje tmavé kruhy a opuchy okolo očí a zmierňuje bolesti hlavy. Pomáha tiež k účinnejšiemu vstrebaniu krémov a pleťových prípravkov.

Nefrit roller sa skladá z poĺodlhého kameňa z čistého Nefritu, ktorý je pripevnený k rukoväti s kovovým rámom, masážny valček Nefrit roller má dvojakú koncovku, jedna je určená na masáž väčších plôch tváre aj dekoltu a na opačnom konci je menší kameň pre použitie na masáž očného okolia. Kozmetický masážny valček je vhodný na všetky typy pleti. Táto procedúra spočíva v nanesení mandlovo – ružového oleja, jemnou masážou, valčekovou masážou. Táto príjemná, relaxačná technika končí nanesením šafránového krému s relaxáciou.

Pozitívne účinky Nefritového dotyku:

- stimuluje lymfatický systém
- znižuje opuchy
- spevňuje kontúry tváre
- pomáha odvádzať z pokožky toxíny
- celkovo podporuje elasticitu a krásny žiarivý vzhľad pokožky
- zmierňuje kruhy pod očami
- znásobuje účinnosť kozmetických prípravkov