náramok znamenie zverokruhu - vodnár

Kód: 1452
Značka: Shini
€11
Na dotaz

Náramok z polodrahokamov - jaspis regalit veľkosti 6 mm navlečených na elastickej šnúrke. Náramok je doplnený o prívesok so znamením vodnár z nerezovej ocele veľkosti 12 mm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jaspis - získal prívlastok „najlepší živiteľ“. Tento prívlastok získal preto, že zjednocuje a spája všetky aspekty života. Ďalšou špecialitou tohto náramku je schopnosť odstrániť z prostredia elektromagnetický smog a žiarenie, ktoré je spôsobené mobilmi, počítačmi a inými zariadeniami. Eliminuje riadiáciu, a tiež pomáha pri prútkarení a práci s energiou.
Náramok jaspisu prináša do života harmóniu, mier a vitalitu. Je výborným spoločníkom v stresových situáciách, prináša pokoj a ukľudňuje emócie. Odstraňuje napätie a strach akéhokoľvek charakteru. Často sa využíva pri boji s neurózami, ako sú napríklad fóbie. Dokáže absorbovať negatívnu energiu a vyžaruje pozitívnu, uvádza do rovnováhy telo a ducha v spojitosti s éterickou dušou. Upokojuje rozčúlenie a hnev, a namiesto toho prináša do života viac empatie a nezištnosti. Eliminuje egoizmus a pri jedincoch s opačným problémom posilňuje sebadôveru a sebavedomie. Jaspis podporuje a zrýchľuje uvažovanie, a tým podnecuje rozvoj nových myšlienok a alternatívnych nápadov. Nosenie sa odporúča aj jedincom, ktorí nedokážu dotiahnuť veci do úplného konca a nemajú dostatok odhodlania. Povzbudzuje k vytrvalosti a posilňuje vôľu.

Liečivé účinky:
Jaspisový náramok lieči poruchy krvného obehu, tvorby bielych a červených krviniek. Celkovo napomáha správnemu fungovaniu obehového systému. Detoxikuje organizmus, s ktorým je spätá aj regulácia a očista orgánov. Má schopnosť odstraňovať škodlivé a jedovaté látky v tele. Má pozitívny vplyv na ľadviny, močový mechúr a pri ťažkostiach pomáha vyplaviť z tela ľadvinové kamene a piesok. Nosenie náramku z Jaspisu sa odporúča tým, ktorí trpia chorobami pečene, obličiek a nadobličiek. Jaspis posilňuje imunitný systém a má protizápalový účinok, takže znižuje horúčky. Udržiava rovnováhu v tele a vyváženie minerálnych látok. Lieči choroby žlčníka, tráviace a žalúdočné ťažkosti. Podporuje funkcie pohlavných orgánov, zmierňuje menštruačné bolesti, a odporúča sa tiež budúcim mamičkám, pretože utišuje pôrodné bolesti.

Čistenie: čistí sa tak, že ho vložíte asi na 3-5 minút pod vlažnú tečúcu vodu (urobte tak aj pred jeho prvým použitím a potom pravidelne 2-4x za mesiac podľa potreby). Ak ho nosíte každý deň tak ho umývame častejšie, ale taktiež po nejakom konflikte, negatívnej výmene energií, po energetickom útoku, po strese a pod. Kamene absorbujú do seba energiu z okolia, očistenie vodou ich zbaví negatívnej energie.

Nabíjanie: očistený náramok položte na čistý biely papier, ktorý dajte na parapetnú dosku okna (najlepšie zvonka, ale ak sa nedá, postačí aj znútra). Na ňom nechajte nabiť náramok celú noc pri mesačnom svetle (najsilnejšie nabitie je pri splne mesiaca, ale účinné sú všetky jeho fázy). Niektoré kamene môžeme takto nabíjať aj pri slnečnom svetle, ale mnohé z nich sú citlivé na slnko a mohli by na ňom zmeniť svoje zafarbenie. Nabíjanie pri mesačnom svetle je univerzálne pre všetky druhy kameňov.

Nosenie: pre dosiahnutie najsilnejšieho účinku by sa mal náramok nosiť stále a dávať dole iba pri kúpaní. Nemal by sa ho nikto dotýkať, iba jeho nositeľ. Ak sa tak stane, umyte náramok pod prúdom vlažnej vody cca 3-5 minút. Ak máme v úmysle absorbovať energiu kameňa, prijať jeho liečivé a ochranné účinky nosíme ho na receptívnej ruke (u pravákov ľavá ruka) alebo ak chceme prenášať energiu kameňa na iných, liečiť s ním, tak používame projektívnu ruku (u pravákov pravá ruka).

Rozmery: obvod 21 cm - možnosť urobiť na mieru
Váha: 11 g

Dodatočné parametre

Kategória: VÝROBKY Z MINERÁLOV
Hmotnosť: 0.11 kg