náramok znamenie zverokruhu - škorpión

Kód: 1443
Značka: Shini
€11
na objednávku do 3-7 dní

Náramok z polodrahokamov - unakit veľkosti 6 mm navlečených na elastickej šnúrke. Náramok je doplnený o prívesok so znamením škorpión z nerezovej ocele veľkosti 12 mm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Unakit je kameňom veľmi zvláštnej farebnej kombinácie. Názov dostal tento kameň podľa amerického pohoria Unaka, kde bol prvý krát objavený. Popri mnohých pozitívnych účinkoch tohto kameňa na ducha a telo sa verí, že pomáha zdraviu rastlín v majiteľovej záhrade. Legenda tiež hovorí, že človek nosiaci unakit, nájde v budúcnosti to, čo v minulosti neprávom stratil.
Unakit sa považuje za kameň osobného rastu. V tomto smere pomáha človeku identifikovať v živote elementy, ktoré mu bránia v rozvoji a dodáva mu silu ich zo života odstrániť. Rovnako pomáha odstrániť zo života veci a ľudí, ktorí odoberajú človeka o energiu.
Uľahčuje prechod potláčaných emócií do vedomia. Veľmi náhle môže uvoľniť masívny výlev pocitov strachu, zlosti alebo bolesti, ktoré človek dlho potláča a nedokáže sa ich zbaviť. Takto dovoľuje svoje emócie pochopiť a následne sa im postaviť a vyrovnať sa s nimi.
Unakit tiež odstraňuje všetky druhy emocionálnych blokov. Toto všetko dáva predpoklad k zdravému napredovaniu. Okrem toho harmonizuje ducha, telo a emócie. Spája ich v jeden fungujúci celok a tým umožňuje jednoduchšie a efektívne dosiahnutie cieľa, ktorý si človek stanovil. Posilňuje tiež sebaistotu a sebadôveru. Pomáha uchopiť život do vlastných rúk a dostať tak pod kontrolu všetko, čo sa okolo nás neustále deje. Dodáva silu na vlastné a racionálne rozhodnutia. Unakit sa rovnako vyznačuje silnou, ale pomerne jemnou pozitívnou energiou. V miestnostiach, v ktorých sa nachádza, navodzuje pocity pokoja a mieru. Túto vlastnosť kameňa ocenia najmä všetci tí, ktorí sa dlhodobo pohybujú v prostredí, ktoré je plné stresu.

Liečivé účinky:
Unakit je kameňom, ktorý je obzvlášť vhodný pre tehotné ženy. Chráni matku i plod a pomáha udržať ich zdravie počas celého tehotenstva a pôrodu. Harmonizuje ženský pohlavný systém a do určitej miery i mužský. Pomáha človeku pribrať na váhe na miestach tela, ktoré si sám vyberie. Rovnako je veľmi účinným pomocníkom pri zotavovaní sa z náročných operácií alebo chorôb. Zlepšuje funkciu pečene a tým detoxikuje organizmus. Zlepšuje tiež kvalitu kože a podporuje zdravý rast nechtov a vlasov. Svoje uplatnenie má tiež pri liečbe ochorení srdca a ciev.

Čistenie: čistí sa tak, že ho vložíte asi na 3-5 minút pod vlažnú tečúcu vodu (urobte tak aj pred jeho prvým použitím a potom pravidelne 2-4x za mesiac podľa potreby). Ak ho nosíte každý deň tak ho umývame častejšie, ale taktiež po nejakom konflikte, negatívnej výmene energií, po energetickom útoku, po strese a pod. Kamene absorbujú do seba energiu z okolia, očistenie vodou ich zbaví negatívnej energie.

Nabíjanie: očistený náramok položte na čistý biely papier, ktorý dajte na parapetnú dosku okna (najlepšie zvonka, ale ak sa nedá, postačí aj znútra). Na ňom nechajte nabiť náramok celú noc pri mesačnom svetle (najsilnejšie nabitie je pri splne mesiaca, ale účinné sú všetky jeho fázy). Niektoré kamene môžeme takto nabíjať aj pri slnečnom svetle, ale mnohé z nich sú citlivé na slnko a mohli by na ňom zmeniť svoje zafarbenie. Nabíjanie pri mesačnom svetle je univerzálne pre všetky druhy kameňov.

Nosenie: pre dosiahnutie najsilnejšieho účinku by sa mal náramok nosiť stále a dávať dole iba pri kúpaní. Nemal by sa ho nikto dotýkať, iba jeho nositeľ. Ak sa tak stane, umyte náramok pod prúdom vlažnej vody cca 3-5 minút. Ak máme v úmysle absorbovať energiu kameňa, prijať jeho liečivé a ochranné účinky nosíme ho na receptívnej ruke (u pravákov ľavá ruka) alebo ak chceme prenášať energiu kameňa na iných, liečiť s ním, tak používame projektívnu ruku (u pravákov pravá ruka).

Rozmery: obvod 21 cm - možnosť urobiť na mieru
Váha: 14 g

Dodatočné parametre

Kategória: VÝROBKY Z MINERÁLOV
Hmotnosť: 0.14 kg