dekorácia STROM ŽIVOTA na stenu

Kód: 1247
Novinka
2 hodnotenia
€15
Skladom (3 ks)

Okrúhla drevená dekorácia na stenu ručne vyrezávaná z exotického dreva Suar. V strede stromu je vsadený kryštál.

Detailné informácie

Podrobný popis

Strom života je symbolom jednoty a vzájomnej prepojenosti všetkého stvorenia. V tom spočíva jeho podstata a význam. Predstava, v ktorej je strom symbolom Boha Stvoriteľa, je rozšírená a uctievaná po celom svete, pretože znázorňuje vzájomnú prepojenosť všetkého živého.

Strom života je už po tisíce rokov univerzálnym symbolom stvorenia a nesmrteľnosti. Korene tohto stromu sa nachádzajú v podsvetí, kde čerpajú živiny a silu, kmeň je symbolom pozemského sveta a koruna stromu smeruje do neba, kde konáre čerpajú vesmírnu energiu. Strom je tiež zároveň spojený s narodením, životom a smrťou. Je symbolom životnej sily aj nekonečného života.

Strom života je skutočným prepojením energií - duchovných i pozemských, čo sa dá vysvetliť ako rovnováha medzi telom a dušou. Amulet, obraz či iné znázornení tohto stromu sa teda odporúča všetkým, ktorí po tejto rovnováhe túžia. Tiež sa používa ako prinášač šťastia pre tých, ktorí sa pokúšajú o nový začiatok, túžia po ochrane zdravia potomkov, alebo očakávajú príchod nového života do rodiny. Strom života je tiež nutným pomocníkom pre liečbu neplodnosti a k dodaniu životnej sily a energie.

Strom života je tiež veľmi pekný motív, takže ak netúžite po ničom z vyššie uvedeného, môžete využiť jeho estetické stránky pri výzdobe a dekorácii bytu.

Krištáľ symbolizuje svetlo na Zemi, jeho očistnú a liečivú energiu. Pôsobí ako katalyzátor, ktorý urýchľuje výmenu energií, pričom negatívne odoberá a pozitívne nabíja. Vyrovnáva, čistí a chráni auru, odstraňuje zábrany a blokády brzdiace voľný tok energie. Vnáša do duše jasno a čistotu. Nabíja nás neustále novou energiou a silou. Zbaví nás nespavosti a postará sa o príjemné sny, pokiaľ ho umiestnime na nočný stolík. Do snov vnesie jasno a pozitívnu energiu, ak sa v noci nachádza v našej blízkosti. Zneškodňuje tiež záporné zemské žiarenie a geopatogénne zóny.

Priemer: 14,5 cm
Váha: 70-110 gramov

Dodatočné parametre

Kategória: Strom života
Hmotnosť: 0.1 kg