ružové zlato nerezová retiazka s príveskom ÓM

Kód: 1143
Tip
Neohodnotené
€11
na objednávku do 3-7 dní
Položka bola vypredaná…

Strieborná nerezová retiazka 45 cm, s nerezovým vyrezávaným príveskom Óm. 

Detailné informácie

Podrobný popis

ÓM je prvotný vesmírny zvuk, tón vesmíru vybrujúci v každom atóme. Tento staroveký indický a tibetský znak sa používa v hiduizme a budhizme. Jeho názov symbolizuje minulosť, súčasnosť i budúcnosť (zrodenie, život i smrť). Pri speve mantry Óm dochádza k precíteniu blízkosti a prepojenosti individuality spievajúceho (recitujúceho) s celistvosťou vesmíru. Všetko je celistvosť, ktorú nie je možné oddeliť. Táto mantra spája nás (individualitu) s kozmickou úrovňou (bráhman).

Mantra sa skladá z troch sanskrtových zvukov: A, U, M.

A - fyzické telo, bdelý stav, materiálny svet

U - myseľ, kozmická myseľ, podvedomíe a snenie

M - hlboký spánok, zmenené vedomie, osvietenie

Frekvencia zvuku Óm, podľa indických náuk, je vyladená na frekvenciu 7,83 hz. Táto frekvencia je známa pod názvom „Schumannová frekvencia“ ktorá je zhodná s prirodzeným rytmom planéty Zem. Pomocou zvuku Óm behom meditácie dochádza k vyladeniu ľudského mozgu na alfa a theta vlny. Symbol Óm má liečivé a upokojujúce účinky, najmä po veľkej námahe, ale aj po prekonanej ťažkej chorobe. Óm čistí, stabilizuje a chráni auru. Óm je možné aktivovať buď intonáciou tohto zvuku (spev Óm) alebo meditáciou nad jeho vizuálnym stvárnením. Ideálne je oboje.

Rozmery:  obvod 45 cm
Váha: 3 g

Dodatočné parametre

Kategória: NEREZOVÉ ŠPERKY
Hmotnosť: 0.011 kg
Položka bola vypredaná…

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie