Sójová sviečka "Spirit" žltá

Kód: 80073
Novinka
Neohodnotené
Značka: Shini
€5
Skladom (2 ks)

Prírodná sójová sviečka s vôňou 100% éterických olejov. Ručne liate (Shini). 45 gramov. 11-12 hodín horenia. Limitovaná edícia.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Ručne vyrobená prírodná sviečka zo sójového vosku, ktorá je šetrná voči našej matke Zeme. Oproti klasických sviečkam neobsahuje žiadne zdraviu škodlivé zlúčeniny a prvky ako parafíny, olová, plasty, umelé syntetické vône. Táto sviečka obsahuje iba 100% prírodný éterický olej, veľa lásky pri výrobe a je doplnená liečivým minerálnym kameňom - krištálom. Sviečka je na povrchu posypaná sušenými lupeňmi ruže ktoré dodávajú sviečke nielen krásu a romantiku, ale aj energetické vlastnosti ako sebadôvera, lásku k sebe samému. Nechýba ani sušený jasmínový kvet znázorňujúci podporu lásky a bohatstva.

„ Kdekoľvek zasejeme sny, vykvitnú ruže“. /Claude Aveline/

TIP: výborná sviečka pre relaxáciu a meditáciu.

Odporúčame denné horenie v rámci aromaterapie max. 45-60 minút.

Súčasťou sviečky je aj krištál, odporúčame nechať vždy položený vedľa horiacej sviečky i nosiť ho so sebou ako svoj amulet.

Krištáľ symbolizuje svetlo na Zemi, jeho očistnú a liečivú energiu. Pôsobí ako katalyzátor, ktorý urýchľuje výmenu energií, pričom negatívne odoberá a pozitívne nabíja. Vyrovnáva, čistí a chráni auru, odstraňuje zábrany a blokády brzdiace voľný tok energie. Vnáša do duše jasnosť a čistotu. Nabíja nás neustále novou energiou a silou. Zbaví nás nespavosti a postará sa o príjemné sny, pokiaľ ho umiestnime na nočný stolík. Do snov vnesie jasnosť a pozitívnu energiu, ak sa v noci nachádza v našej blízkosti. Zneškodňuje tiež záporné zemské žiarenie a geopatogénne zóny.

Rozmery: sklenený pohár - priemer 35 mm x výška 60 mm
Váha: 80 g (sójový vosk), so sklom 112 g
Doba horenia: 11-12 hodín

Výrobca: Miroslava Šinová (Shini), ajurvédska masérka, Mandala Bratislava

bezpecnostne

Bezpečnostné upozornenie:
Zapálenú sviečku majte umiestnenú mimo dosahu horľavých vecí (záclony, prievan, uzavreté malé priestory - skrinky). Sviečku majte mimo dosahu detí. Sviečku môžete používať v interiéri i exteriéri. Skladujte nezapálenú mimo vystaveniu dlhodobého slnka. V prípade viacerých zapálených sviečok dodržujte medzi nimi bezpečnostný odstup min. 10 cm.

Dodatočné parametre

Kategória: NEZVYČAJNÉ SVIEČKY
Hmotnosť: 0.112 kg