Sójová sviečka "Shanti"

Kód: 80056
Tip
1 hodnotenie
Značka: Shini
€12
Skladom (6 ks)

Prémiová edícia - Meditácia. Prírodná sójová sviečka s vôňou 100% éterických olejov z geránia, ružového dreva a pačuli. Ručne liate (Shini). 80 gramov. 20-22 hodín horenia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ručne vyrobená prírodná sviečka zo sójového vosku, ktorá je šetrná voči našej matke Zeme. Oproti klasických sviečkam neobsahuje žiadne zdraviu škodlivé zlúčeniny a prvky ako parafíny, olová, plasty, umelé syntetické vône. Táto bylinková sviečka obsahuje iba 100% prírodný éterický olej z geránia, ružového dreva a pačuli, veľa lásky pri výrobe a je doplnená liečivým minerálnym kameňom - krištálom.

TIP: výnimočná sviečka na meditáciu, spojenie sa s vlastnou dušou. Om Shanti Shanti Shanti  -  ॐ शान्तिः शान्तिः शान्तिः

Shanti neznamená iba vonkajší mier, ale aj stav vnútorného precítenia v ktorom sa nachádzame keď sme v harmónii s okolitým svetom, ostatnými ľudmi a tiež sami so sebou. Stav v ktorom sa spája plné prežívanie prítomného okamžiku, radosti, harmónie a vnútorného mieru. Výrazná svieža kvetinovo ružová vôňa s korenistým nádychom muškátového geránia previazaná s čistou energiou ružového dreva a pačuli napomáha k priblíženiu sa do vlastných meditačných vibrácii. Odporúčame denné horenie v rámci meditácie max. 45-60 minút.

Súčasťou sviečky je aj krištál, ktorý môžete nechať v zapálenej sviečke - po roztopení vosku vpláva do jej srdca. Alebo si krištál môžete nechať vždy položený vedľa horiacej sviečky i nosiť ho so sebou ako svoj amulet.

Krištáľ symbolizuje svetlo na Zemi, jeho očistnú a liečivú energiu. Pôsobí ako katalyzátor, ktorý urýchľuje výmenu energií, pričom negatívne odoberá a pozitívne nabíja. Vyrovnáva, čistí a chráni auru, odstraňuje zábrany a blokády brzdiace voľný tok energie. Vnáša do duše jasno a čistotu. Nabíja nás neustále novou energiou a silou. Zbaví nás nespavosti a postará sa o príjemné sny, pokiaľ ho umiestnime na nočný stolík. Do snov vnesie jasno a pozitívnu energiu, ak sa v noci nachádza v našej blízkosti. Zneškodňuje tiež záporné zemské žiarenie a geopatogénne zóny.

Rozmery: sklenený pohár - priemer 70 mm x výška 58 mm
Váha: 80 g (sójový vosk), so sklom 230 g
Doba horenia: 20-22 hodín

Pri vypredaní skladových zásob možnosť výroby na objednávku do 3-7 dní.
Výrobca: Miroslava Šinová (Shini), ajurvédska masérka, Mandala Bratislava

bezpecnostne

Bezpečnostné upozornenie:
Zapálenú sviečku majte umiestnenú mimo dosahu horľavých vecí (záclony, prievan, uzavreté malé priestory - skrinky). Sviečku majte mimo dosahu detí. Sviečku môžete používať v interiéri i exteriéri. Skladujte nezapálenú mimo vystaveniu dlhodobého slnka. V prípade viacerých zapálených sviečok dodržujte medzi nimi bezpečnostný odstup min. 10 cm.

Dodatočné parametre

Kategória: NEZVYČAJNÉ SVIEČKY
Hmotnosť: 0.23 kg