náramok znamenie zverokruhu - lev

Kód: 1434
Značka: Shini
€11
na objednávku do 3-7 dní

Náramok z polodrahokamov - karneol veľkosti 6 mm navlečených na elastickej šnúrke. Náramok je doplnený o prívesok so znamením lev z nerezovej ocele veľkosti 12 mm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Karneol a jeho elektromagnetické vlastnosti posilňujú náš pocit vyrovnanosti a spolupatričnosti. Necháva voľne prúdiť našu vitalitu, prebúdza naše tvorivé schopnosti. Povzbudivá a zároveň upokojujúca sila karneolu pôsobí blahodárne pri nedostatku motivácie.  Utišuje zlosť a dodáva trpezlivosť a sebadôveru. Odstraňuje zlý vplyv uhrančivého pohľadu. Stimuluje meditáciu a harmóniu. Zvyšuje schopnosť tela vstrebávať vitamíny a minerály.

Liečivé účinky: Bol oddávna považovaný za kameň krvi, zastavuje krvácanie, znižuje horúčku, tíši rozbúrenú krv, upokojuje. Posilňuje zrak a pomáha pri vredových ochoreniach a chorobách tráviaceho traktu. Využíva sa pri cukrovke a črevných chorobách.

Čistenie: čistí sa tak, že ho vložíte asi na 3-5 minút pod vlažnú tečúcu vodu (urobte tak aj pred jeho prvým použitím a potom pravidelne 2-4x za mesiac podľa potreby). Ak ho nosíte každý deň tak ho umývame častejšie, ale taktiež po nejakom konflikte, negatívnej výmene energií, po energetickom útoku, po strese a pod. Kamene absorbujú do seba energiu z okolia, očistenie vodou ich zbaví negatívnej energie.

Nabíjanie: očistený náramok položte na čistý biely papier, ktorý dajte na parapetnú dosku okna (najlepšie zvonka, ale ak sa nedá, postačí aj znútra). Na ňom nechajte nabiť náramok celú noc pri mesačnom svetle (najsilnejšie nabitie je pri splne mesiaca, ale účinné sú všetky jeho fázy). Niektoré kamene môžeme takto nabíjať aj pri slnečnom svetle, ale mnohé z nich sú citlivé na slnko a mohli by na ňom zmeniť svoje zafarbenie. Nabíjanie pri mesačnom svetle je univerzálne pre všetky druhy kameňov.

Nosenie: pre dosiahnutie najsilnejšieho účinku by sa mal náramok nosiť stále a dávať dole iba pri kúpaní. Nemal by sa ho nikto dotýkať, iba jeho nositeľ. Ak sa tak stane, umyte náramok pod prúdom vlažnej vody cca 3-5 minút. Ak máme v úmysle absorbovať energiu kameňa, prijať jeho liečivé a ochranné účinky nosíme ho na receptívnej ruke (u pravákov ľavá ruka) alebo ak chceme prenášať energiu kameňa na iných, liečiť s ním, tak používame projektívnu ruku (u pravákov pravá ruka).

Rozmery: obvod 21 cm - možnosť urobiť na mieru
Váha: 11 g

Dodatočné parametre

Kategória: Náramky
Hmotnosť: 0.11 kg