náramok znamenie zverokruhu - kozorožec

Kód: 1449
Značka: Shini
€11
Na dotaz

Náramok z polodrahokamov - sokolie oko veľkosti 6 mm navlečených na elastickej šnúrke. Náramok je doplnený o prívesok so znamením kozorožec z nerezovej ocele veľkosti 12 mm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sokolie oko zvyšuje mentálnu schopnosť, napríklad jasnovidectvo.  Podporuje objektivitu, flexibilitu a toleranciu. Pomáha nositeľovi vidieť seba samého aj s kladmi a zápormi, ktoré podvedome odmietame. Stabilizuje pocit sebadôvery a vlastnej identity. Sokolie oko je mimoriadne účinné, pokiaľ ide o odstraňovanie rôznych obmedzení a negatívnych myšlienkových stereotypov vrátane ich prekonaného spôsobu chovania. Potlačuje pesimizmus a sklon obviňovať druhých z problémov, ktoré sme si sami spôsobili. Vznáša na povrch psychosomatické príčiny skrývajúce sa za tuhnutím chrbta alebo krku.

Liečivé účinky: Povzbudzuje a posilňuje fyzické telo. Pomáha pri ochoreniach pľúc, upokojuje astmu. Pomáha pri hormonálnych poruchách, nervozite, triaške. Posilňuje zrak, lieči očné problémy a choroby. Mierni bolesti hlavy a migrény. Lieči srdce a nepravidelnosť krvného obehu.

Čistenie: čistí sa tak, že ho vložíte asi na 3-5 minút pod vlažnú tečúcu vodu (urobte tak aj pred jeho prvým použitím a potom pravidelne 2-4x za mesiac podľa potreby). Ak ho nosíte každý deň tak ho umývame častejšie, ale taktiež po nejakom konflikte, negatívnej výmene energií, po energetickom útoku, po strese a pod. Kamene absorbujú do seba energiu z okolia, očistenie vodou ich zbaví negatívnej energie.

Nabíjanie: očistený náramok položte na čistý biely papier, ktorý dajte na parapetnú dosku okna (najlepšie zvonka, ale ak sa nedá, postačí aj znútra). Na ňom nechajte nabiť náramok celú noc pri mesačnom svetle (najsilnejšie nabitie je pri splne mesiaca, ale účinné sú všetky jeho fázy). Niektoré kamene môžeme takto nabíjať aj pri slnečnom svetle, ale mnohé z nich sú citlivé na slnko a mohli by na ňom zmeniť svoje zafarbenie. Nabíjanie pri mesačnom svetle je univerzálne pre všetky druhy kameňov.

Nosenie: pre dosiahnutie najsilnejšieho účinku by sa mal náramok nosiť stále a dávať dole iba pri kúpaní. Nemal by sa ho nikto dotýkať, iba jeho nositeľ. Ak sa tak stane, umyte náramok pod prúdom vlažnej vody cca 3-5 minút. Ak máme v úmysle absorbovať energiu kameňa, prijať jeho liečivé a ochranné účinky nosíme ho na receptívnej ruke (u pravákov ľavá ruka) alebo ak chceme prenášať energiu kameňa na iných, liečiť s ním, tak používame projektívnu ruku (u pravákov pravá ruka).

Rozmery: obvod 21 cm - možnosť urobiť na mieru
Váha: 13 g

Dodatočné parametre

Kategória: Náramky
Hmotnosť: 0.13 kg