náramok znamenie zverokruhu - býk

Kód: 1425
Novinka
Neohodnotené
Značka: Shini
€11
Skladom (2 ks)

Náramok z polodrahokamov - achát veľkosti 6 mm navlečených na elastickej šnúrke. Náramok je doplnený o prívesok so znamením býk z nerezovej ocele veľkosti 12 mm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Achát je kameň, ktorý vzniká postupnými nánosmi a preto má na priereze vzhľad letokruhov. Z achátu sa vyrába mnoho druhov šperkov, avšak náramky sú dodnes pravdepodobne najpopulárnejšie.
Náramok z achátu je určený všetkým ľuďom, ktorí cítia vo svojom okolí negatívnu energiu. Práve šperky z tohto kameňa dokážu negatívnu energiu premeniť na energiu pozitívnu. Negatívna energia často pochádza z ublížených emócií, hnevu, či nepokoja. Proti takýmto elementom života dokáže achát účinne bojovať a tak v každom dni môže pomôcť každému, kto náramok z achátu nosí.
Achát je taktiež známy tým, že harmonizuje všetky zložky ľudského bytia. Prináša pokoj duši, telu, mysli aj emóciám.
Náramky z achátu sa rovnako považujú za účinnú ochranu pred nebezpečenstvom každého druhu a prinášajú do života pocit istoty. V neposlednom rade treba spomenúť, že achát je určený každému, kto sa ocitol v novom kolektíve, či už v škole alebo v práci. Pomáha vylepšovať zlý prvý dojem, nadväzovať nové priateľstvá a tiež odlíšiť pravých priateľov od tých falošných.
Preto sú náramky z achátu vhodným darčekom pre každého kto stojí na začiatku novej životnej etapy. Náramok z achátu pomôže aj tým, ktorí potrebujú v každodennom živote analyticky uvažovať a myslieť, pretože rozvíja všetky mentálne funkcie.

Liečivé účinky: Náramky z achátu využijú mnohí ľudia, ktorých trápia dlhodobé problémy rôznych orgánov tela. Veľmi účinný je napríklad pri ochoreniach tráviaceho systému. Bojuje so žalúdočnými vredmi a nadmernou tvorbou kyseliny v žalúdku. Rovnako pomôže pri nechutenstve a iných poruchách príjmu potravy. Pomôže tiež pri poruchách dýchacieho, obehového systému a kože. V rámci pohlavných orgánov dokáže náramok z achátu pomôcť najmä pri poruchách maternice. Silu achátu ocenia aj všetci alergici, keďže sa vie, že dokáže zmierniť prejavy každej alergie. Rovnako sa odporúča nosenie náramku z achátu ľuďom, ktorých trápi dlhodobá bolesť, či už hlavy, kĺbov, svalov alebo inej časti tela.
Achát tiež pomáha pri ochoreniach očí a pankreasu a verí sa tiež, že potláča nespavosť a prináša pokojné sny. V akútnych prípadoch môže silu náramku z achátu využiť každý, kto trpí zápalom alebo chrípkou, pretože urýchľuje hojenie infekcií.

Čistenie a nabíjanie
Achát je jeden z mála kameňov, ktoré netreba čistiť. Preto aj starostlivosť o náramky z achátu spočíva len v ich nabíjaní. V tomto prípade stačí náramok umiestniť raz za pár týždňov na niekoľko hodín na slnečné svetlo a achátový náramok je opäť pripravený na nosenie.

Rozmery: obvod 21 cm - možnosť urobiť na mieru
Váha: 9 g

Dodatočné parametre

Kategória: Náramky
Hmotnosť: 0.09 kg

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie