náramok znamenie zverokruhu - býk

Kód: 1425
Značka: Shini
€11
na objednávku do 3-7 dní

Náramok z polodrahokamov - achát veľkosti 6 mm navlečených na elastickej šnúrke. Náramok je doplnený o prívesok so znamením býk z nerezovej ocele veľkosti 12 mm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Achát je kameň, ktorý vzniká postupnými nánosmi a preto má na priereze vzhľad letokruhov. Z achátu sa vyrába mnoho druhov šperkov, avšak náramky sú dodnes pravdepodobne najpopulárnejšie.
Náramok z achátu je určený všetkým ľuďom, ktorí cítia vo svojom okolí negatívnu energiu. Práve šperky z tohto kameňa dokážu negatívnu energiu premeniť na energiu pozitívnu. Negatívna energia často pochádza z ublížených emócií, hnevu, či nepokoja. Proti takýmto elementom života dokáže achát účinne bojovať a tak v každom dni môže pomôcť každému, kto náramok z achátu nosí.
Achát je taktiež známy tým, že harmonizuje všetky zložky ľudského bytia. Prináša pokoj duši, telu, mysli aj emóciám.
Náramky z achátu sa rovnako považujú za účinnú ochranu pred nebezpečenstvom každého druhu a prinášajú do života pocit istoty. V neposlednom rade treba spomenúť, že achát je určený každému, kto sa ocitol v novom kolektíve, či už v škole alebo v práci. Pomáha vylepšovať zlý prvý dojem, nadväzovať nové priateľstvá a tiež odlíšiť pravých priateľov od tých falošných.
Preto sú náramky z achátu vhodným darčekom pre každého kto stojí na začiatku novej životnej etapy. Náramok z achátu pomôže aj tým, ktorí potrebujú v každodennom živote analyticky uvažovať a myslieť, pretože rozvíja všetky mentálne funkcie.

Liečivé účinky: Náramky z achátu využijú mnohí ľudia, ktorých trápia dlhodobé problémy rôznych orgánov tela. Veľmi účinný je napríklad pri ochoreniach tráviaceho systému. Bojuje so žalúdočnými vredmi a nadmernou tvorbou kyseliny v žalúdku. Rovnako pomôže pri nechutenstve a iných poruchách príjmu potravy. Pomôže tiež pri poruchách dýchacieho, obehového systému a kože. V rámci pohlavných orgánov dokáže náramok z achátu pomôcť najmä pri poruchách maternice. Silu achátu ocenia aj všetci alergici, keďže sa vie, že dokáže zmierniť prejavy každej alergie. Rovnako sa odporúča nosenie náramku z achátu ľuďom, ktorých trápi dlhodobá bolesť, či už hlavy, kĺbov, svalov alebo inej časti tela.
Achát tiež pomáha pri ochoreniach očí a pankreasu a verí sa tiež, že potláča nespavosť a prináša pokojné sny. V akútnych prípadoch môže silu náramku z achátu využiť každý, kto trpí zápalom alebo chrípkou, pretože urýchľuje hojenie infekcií.

Čistenie a nabíjanie
Achát je jeden z mála kameňov, ktoré netreba čistiť. Preto aj starostlivosť o náramky z achátu spočíva len v ich nabíjaní. V tomto prípade stačí náramok umiestniť raz za pár týždňov na niekoľko hodín na slnečné svetlo a achátový náramok je opäť pripravený na nosenie.

Rozmery: obvod 21 cm - možnosť urobiť na mieru
Váha: 9 g

Dodatočné parametre

Kategória: Náramky
Hmotnosť: 0.09 kg