200919 WORKSHOP: Očná ajurvéda / 19.9.2020

1 hodnotenie
 
Tip
  • 1 z 2
 

Kapacita: 10 miest. Celodenný workshop (10-16 h) zameraný na opateru očí podľa ajurvédskej a čínskej medicíny, liečivé postupy, cvičenia na regeneráciu, prevenciu a liečbu očných ochorení.

Dostupnosť obsadené
€25
Kód tovaru 959
Kategória KURZY A SEMINÁRE
Položka bola vypredaná...
 

Platobná brána pre prihlásenie na workshop.

Spôsoby platby: platobnou kartou, prevodom na účet alebo osobne. Záujemca je prihlásený na prednášku až po prijatí platby (systém Vás bude informovať emailom). Rezervácia po zakúpení workshopu je 3 dni. Platba vopred, na mieste sa už neplatí. 

Workshop s Vierou Melušovou. Dozvieme sa veľa nových, užitočných informácii z oblasti ajurvédskej i čínskej medicíny zameraných na opateru očí prírodnou cestou. Naučíme sa rôzne očistné techniky ako džala néti (výplach nosa), preplachovanie ústnej dutiny, nasya (podanie medikamentu cez nos), kúpeľ očí, pránické mištičky, omladzovanie čínskych cisárov, masáž AKU bodov podľa čínskej medicíny, očnú jogu, výrobu ozónových kvapiek, aplikáciu surmy alebo kajalu do očí. Nebude chýbať ani nácvik dvoch najsilnejších procedúr - netradhara a netratarpana. Niektoré procedúry je ťažšie si aplikovať bez pomoci druhej osoby, preto odporúčame prísť vo dvojici. Účasť možná však aj pre jednotlivcov. 

KEDY: 19.9.2020 / 10:00 - 16:00 hod. (Sobota) 
LEKTOR: Viera Melušová
KDE: Centrum Mandala, Poľná 19, Bratislava (www.salonmandala.sk) / Kapacita: 10 ľudí
ZABEZPEČENÉ: občerstvenie
TREBA SI PRINIESŤ: prezúvky, pohodlné oblečenie
ŠTUDIJNÝ MATERIÁL: pošleme mailom vopred všetkým prihláseným
CENA: 25 EUR / 20 EUR (študenti, dôchodcovia), prihlásenie výhradne na na tejto stránke. Ak ste študent (preukaz ISIC) alebo dôchodca, po preukázaní na workshope Vám bude vrátených 5 EUR.

Rozhovor s Vierou Melušovou, priekopníčkou očnej ajurvédy na Slovensku: TU.

Hmotnosť 1000 kg
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.