JOGA SMIECHU / 30.11.2019

1 hodnotenie
 
  • 1 z 4
 

sobota 30.november 2019 o 10:00 hod. / Centrum Mandala, Poľná 19, BA

Dostupnosť Skladom (10 ks)
€5    
Kód tovaru 429
Kategória KURZY A SEMINÁRE
 

Platobná brána pre prihlásenie na kurz.

Spôsoby platby: platobnou kartou alebo prevodom. Záujemca je prihlásený na kurz až po prijatí platby (systém Vás bude informovať emailom). Rezervácia po zakúpení kurzu je 3 dni (treba uhradiť kurzovné do 24 hodín, aby platba stihla prísť do 3 dní). Kurz je potrebné zaplatiť vopred, platba v deň kurzu nie je možná. Odhlásenie z kurzu je najneskôr 72 hodín pred začiatkou kurzu, po tomto termíne sa kurzovné už nevracia.

 

Srdečne Vás pozývame do nášho centra Mandala na hodinu Jogy smiechu s certifikovanou lektorkou Evou Pajtinkovou.

Joga smiechu je cvičenie, v ktorom sa kombinuje nepodmienený smiech s jogovým dýchaním. Prináša to väčší prísun kyslíku do nášho tela. Smiechocviky majú za úlohu stimulovať pohyb bránice a brušné svaly, ktoré pomáhajú aktivovať parasympatický systém, čo môže priniesť lepšie fungovanie orgánov, zníženie svalového napätia, lepšiu kvalitu spánku, zlepšenie nálady, detoxikácia tela od škodlivých látok, zvýšenie hladiny energie atď.

Joga smiechu začína sériou zahrievacích aktivít – masírovanie, tlieskanie a pohyb tela. Súčasťou jogy smiechu je meditácia smiechu, ktorá sa vykonáva po ležiačky. Po meditácií nasleduje relaxácia. Pri joge smiechu nepotrebujeme mať zmysel pre humor. Joga smiechu spočíva v tom, že sa každý z nás môže smiať bez dôvodu, bez vtipu. Joga smiechu je o hravosti, radosti a predstavivosti. Opakovaným cvičením sa v mozgu vytvoria nové neurónové spojenia, ktoré produkujú hormóny šťastia, ktoré sa spúšťajú pri rovnakej fyzickej aktivite.

Kedy: 30. november 2019
Lektor: Eva Pajtinková
Čas: 10:00 hod. cca. 60 – 90 min.
Kde: Centrum Mandala, Poľná 19, Bratislava (www.salonmandala.sk)

Treba si priniesť: prezúvky, pohodlné oblečenie
Cena: 5 EUR / 2,5 EUR (dôchodcovia, deti 6 – 10 rokov)
Kapacita: min. 5 miest, max. 10 miest.
Info: pablo@salonmandala.sk, 0949/624833

Prihlásenie: výhradne na tejto stránke www.mandalka.sk. Ak prihlasujete dieťa (6 - 10 rokov) alebo dôchodcu, zakúpte si miesto (5 EUR) a po hodine Vám bude vrátených 2,50 EUR v hotovosti.

 

Hmotnosť 1000 kg
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.