240427 Workshop - Život podľa ajurvédy / 23.6.2024

Kód: 991
€45
Momentálne nedostupné

Workshop s ajurvédskym špecialistom Pablom v sobotu 23. júna 2024 v čase 9:00 - 15:00, vrátane spoločného obedu. Kapacita: max. 12 ľudí. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Platobná brána pre prihlásenie na workshop. Spôsoby platby: platobnou kartou alebo prevodom. Záujemca je prihlásený na workshop až po prijatí platby (systém Vás bude informovať emailom). Rezervácia po zakúpení workshopu je 3 dni (treba uhradiť kurzovné do 24 hodín, aby platba stihla prísť do 3 dní). Workshop je potrebné zaplatiť vopred, platba v deň worhshopu nie je možná. Odhlásenie je najneskôr 72 hodín pred začiatkom workshopu, po tomto termíne sa kurzovné už nevracia.

Cieľom workshopu je zoznámiť sa a naučiť denným ajurvédskym praktikám pre zdravší životný štýl v súlade s prírodnými zákonitostiami, ročným obdobím, vrodenou konštitúciou (Prakrti) či prípadnou nerovnováhou (Vikrti) svojich hlavných dóš (Vata, Pitta, Kapha). Spoločne sa naučíme základy ajurvédy a princíp troch dóš, ako sa "skamarátiť" so svojim tráviacim ohňom Agni (metabolizmom), pozdrav Slnku (surya namaskar), ako sa správne otužovať v sprche, vaya pranajámu - dýchacie techniky, očistu nosných dutín (džala néti), očnú opateru, pleťové a telové olejovanie, aplikáciu nosných, ušných a očných medikamentov, očistu jazyka, výrobu vlastnej zubnej pasty, mydla a suchého šampónu, používanie éterických olejov, relaxáciu s výživovou pleťovou maskou, uvoľnenie mysle, sledovanie a diagnostiku stavu jazyka, stolice a moču, vlastné vnímanie a sledovanie aktuálneho stavu, ajurvédske jednoduché varenie a používanie korenín a bylín, techniky pre pozitívnu náladu a radosť zo života a veľa iného. Základom "žitia" podľa ajurvédy je správne zosúladiť čas pre svoju prácu, oddych, relaxáciu, spánok a pravidelne sa starať o svoje telo, myseľ a ducha v zmysle očisty, detoxikácie a správnej výživy.

Workshop s našim ajurvédskym špecialistom Pablom, ktorý sa ajurvéde venuje už viac ako 12 rokov. Od roku 2011 pôsobí v Bratislave ako ajurvédsky špecialista, masér, diagnostik, lektor, sprievodca ajurvédou priamo v Indii. Svoje ajurvédske skúsenosti a vzdelanie nadobudol dlhoročným štúdiom, viacerými stážami, odbornými seminármi, workshopmi od svojich učiteľov na Slovensku, v Čechách a v juhoindickej Kérale. Počas vlastnej praxe prešlo jeho rukami už tisíce klientov počas ajurvédskych procedúr, stovky diagnostikovaných klientov, desiatky vlastných žiakov. Pablo má 46 rokov, väčšinou času žije ajurvédskym spôsobom života, skromne a bez materiálnych hodnôt. Väčšinu svojho času venuje činnostiam v našom ajurvédskom centre, ktoré berie ako svoje poslanie. Vo voľnom čase sa venuje štúdiu, cestovaniu, športovaniu a psom.

Dátum: sobota 23. júna 2024 od 9:00 do 15:00 hod.

Miesto: Mandala Devaya - ajurvédske centrum, Poľná 19, Bratislava, www.mandalacentrum.sk
Lektor: Pablo (Mandala Devaya), pablo@mandalacentrum.sk 0949/624833
Cena: 45 EUR
V cene: skriptum z workshopu, spoločný ajurvédsky obed
Kapacita: max. 12 ľudí
Prihlásenie: výhradne zakúpením si miesta na tejto stránke www.mandalka.sk

ĎAĽŠIE WORKSHOPY O AJURVÉDE S PABLOM: 
26.október 2024 | Život podľa ajurvédy s Pablom (prihlasovanie od 23.6.2024)

V prípade, ak by ste radi tento workshop niekomu venovali, zakúpte si miesto a dajte nám vedieť (do poznámky pri objednávke alebo mailom), že máte záujem o vystavenie darčekového poukazu. Darčekový poukaz Vám radi pošleme. 

 

Dodatočné parametre

Kategória: KURZY A SEMINÁRE
Hmotnosť: 1000 kg