221029 Workshop - Život podľa ajurvédy / 29.10.2022

Kód: 991
€45
Tento termín je už obsadený

Kapacita: max. 12 ľudí. Workshop s ajurvédskym špecialistom Pablom v sobotu 29. októbra 2022 v čase 9:00 - 15:00, vrátane spoločného obedu. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Platobná brána pre prihlásenie na workshop. Spôsoby platby: platobnou kartou alebo prevodom. Záujemca je prihlásený na workshop až po prijatí platby (systém Vás bude informovať emailom). Rezervácia po zakúpení workshopu je 3 dni (treba uhradiť kurzovné do 24 hodín, aby platba stihla prísť do 3 dní). Workshop je potrebné zaplatiť vopred, platba v deň worhshopu nie je možná. Odhlásenie je najneskôr 72 hodín pred začiatkom workshopu, po tomto termíne sa kurzovné už nevracia.

Cieľom workshopu je zoznámiť sa a naučiť denným ajurvédskym praktikám pre zdravší životný štýl v súlade s prírodnými zákonitostiami a aktuálnym stavom (Vikruti) svojich hlavných dóš (Vata, Pitta, Kapha). Spoločne sa naučíme základy ajurvédy a princíp troch dóš, ako sa "skamarátiť" so svojim tráviacim ohňom Agni (metabolizmom), pozdrav Slnku (surya namaskar), ako sa správne otužovať v sprche, vaya pranajámu - dýchacie techniky, očistu nosných dutín (džala néti), očnú opateru, pleťové a telové olejovanie, aplikáciu nosných, ušných a očných medikamentov, očistu jazyka, výrobu vlastnej zubnej pasty, mydla a suchého šampónu, používanie éterických olejov, relaxáciu s výživovou pleťovou maskou, uvoľnenie mysle, sledovanie stavu jazyka, stolice a moču, vlastné vnímanie a diagnostiku aktuálneho stavu, ajurvédske jednoduché varenie a používanie korenín a bylín, techniky pre pozitívnu náladu a radosť zo života a veľa iného. Základom "žitia" podľa ajurvédy je správne zosúladiť čas pre svoju prácu, oddych, relaxáciu, spánok a pravidelne sa starať o svoje telo, myseľ a ducha v zmysle očisty, detoxikácie a správnej výživy.

Workshop s našim ajurvédskym špecialistom Pablom, ktorý sa ajurvéde venuje už viac ako 10 rokov. Od roku 2011 pôsobí v Bratislave ako ajurvédsky masér, špecialista, diagnostik, lektor. Svoje ajurvédske vzdelanie nadobudol dlhoročným štúdiom, viacerými stážami, odbornými seminármi, workshopmi od svojich učiteľov na Slovensku, v Čechách a v juhoindickej Kerale. Počas vlastnej praxe prešlo jeho rukami tisíce klientov počas ajurvédskych procedúr, stovky zdiagnostikovaných klientov, desiatky vlastných žiakov. Pablo má 44 rokov, žije ajurvédskym spôsobom života, skromne a bez materiálnych hodnôt. Väčšinu svojho času venuje činnostiam v našom ajurvédskom centre, ktoré berie ako svoje poslanie. Vo voľnom čase sa venuje svojej rodine, psom, vareniu, športovaniu.

Dátum: sobota 29. október 2022 od 9:00 do 15:00 hod.

Miesto: Masážny salón Mandala - ajurvédske centrum, Poľná 19, Bratislava, www.salonmandala.sk
Lektor: Pablo (centrum Mandala), pablo@salonmandala.sk, 0949/624833
Cena: 45 EUR
V cene: skriptum z workshopu, spoločný ajurvédsky obed
Kapacita: max. 12 ľudí
Prihlásenie: výhradne zakúpením si miesta na tejto stránke www.mandalka.sk

V prípade, ak by ste radi tento workshop niekomu venovali, zakúpte si miesto a dajte nám vedieť (do poznámky pri objednávke alebo mailom), že máte záujem o vystavenie darčekového poukazu.

V prípade, ak by aktuálna situácia neumožňovala možnosť usporiadania tohto workshopu - prihláseným záujemcom bude kurzovné vrátené v plnej výške.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: KURZY A SEMINÁRE
Hmotnosť: 1000 kg