220604 Workshop - Liečivé byliny a korenia v ajurvéde / 18.6.2022

Kód: 974
1 hodnotenie
€45
Tento termín je už obsadený
Položka bola vypredaná…

Kapacita: 6-10 ľudí. Celodenný workshop s ajurvédskym špecialistom Pablom v sobotu 18. júna 2022 v čase 10:00 - 16:00 vrátane spoločného obedu. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Platobná brána pre prihlásenie na workshop. Spôsoby platby: platobnou kartou alebo prevodom. Záujemca je prihlásený na workshop až po prijatí platby (systém Vás bude informovať emailom). Rezervácia po zakúpení workshopu je 3 dni (treba uhradiť kurzovné do 24 hodín, aby platba stihla prísť do 3 dní). Workshop je potrebné zaplatiť vopred, platba v deň worhshopu nie je možná. Odhlásenie je najneskôr 72 hodín pred začiatkom workshopu, po tomto termíne sa kurzovné už nevracia.

Workshop venovaný poznaniu ajurvédskych bylín a korenín pre ich každodenné použitie pri varení, pitnom režime ale aj ako domáca lekárnička. Toto poznanie bude doplnené aj o niektoré naše významné lokálne rastliny. Ajurvéda pristupuje k bylinám prostredníctvom náuky o aktivujúcich vlastnostiach, ktoré sú analyzované a popisované podľa ich chuti, aktívnych látok, zohrievajúcich či ochladzujúcich účinkov, účinkov po trávení, špeciálnej potencii. Naučíme sa vyrábať aj rôzne zmesi korenín ako Trikatu, Vata, Pitta či Kapha korenia, uvariť tradičný indický čaj masala s neoceniteľnou liečivou silou. Spestrením workshopu bude aj spoločný obed v indickom štýle a balíček korenín pre každého účastníka.

Workshop s našim ajurvédskym špecialistom Pablom, ktorý sa ajurvéde venuje už viac ako 10 rokov. Od roku 2011 pôsobí v Bratislave ako ajurvédsky masér, špecialista, diagnostik, lektor. Svoje ajurvédske vzdelanie nadobudol dlhoročným štúdiom, viacerými stážami, odbornými seminármi, workshopmi od svojich učiteľov na Slovensku, v Čechách a v juhoindickej Kerale. Za posledných sedem rokov prešlo jeho rukami viac ako 7.000 poskytnutých ajurvédskych masáži, stovky diagnostikovaných klientov, desiatky vlastných žiakov. Pablo má 44 rokov, žije ajurvédskym spôsobom života, skromne a bez materiálnych hodnôt. Väčšinu svojho času venuje činnostiam v našom ajurvédskom centre, ktoré berie ako svoje poslanie. Vo voľnom čase sa venuje svojej rodine, psom, vareniu, športovaniu.

Dátum: sobota 18. jún 2022 od 10:00 do 16:00 hod.

Miesto: Masážny salón Mandala - ajurvédske centrum, Poľná 19, Bratislava, www.salonmandala.sk
Lektor: Pablo (centrum Mandala), pablo@salonmandala.sk, 0949/624833,
Cena: 45 EUR
V cene: skriptum z workshopu, spoločný ajurvédsky obed, domáca lekárnička
Kapacita: max. 6-10 ľudí
Prihlásenie: výhradne zakúpením si miesta na tejto stránke www.mandalka.sk

V prípade, ak by ste radi tento workshop niekomu venovali, zakúpte si miesto a dajte nám vedieť (do poznámky pri objednávke alebo mailom), že máte záujem o vystavenie darčekového poukazu.

V prípade, ak by aktuálna pandemická situácia neumožňovala možnosť usporiadania tohto workshopu - prihláseným záujemcom bude kurzovné vrátané v plnej výške.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: KURZY A SEMINÁRE
Hmotnosť: 1000 kg
Položka bola vypredaná…

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie