220507 Workshop - Život podľa ajurvédy / 7.5.2022

Kód: 972
1 hodnotenie
€45
Tento termín je už obsadený
Položka bola vypredaná…

Kapacita: 6-10 ľudí. Celodenný workshop s ajurvédskym špecialistom Pablom v sobotu 7. mája 2022 v čase 10:00 - 16:00 vrátane spoločného obedu. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Platobná brána pre prihlásenie na workshop. Spôsoby platby: platobnou kartou alebo prevodom. Záujemca je prihlásený na workshop až po prijatí platby (systém Vás bude informovať emailom). Rezervácia po zakúpení workshopu je 3 dni (treba uhradiť kurzovné do 24 hodín, aby platba stihla prísť do 3 dní). Workshop je potrebné zaplatiť vopred, platba v deň worhshopu nie je možná. Odhlásenie je najneskôr 72 hodín pred začiatkom workshopu, po tomto termíne sa kurzovné už nevracia.

Cieľom workshopu je zoznámiť sa a naučiť denným ajurvédskym praktikám pre zdravší životný štýl v súlade s prírodnými zákonitostiami a aktuálnym stavom (Vikruti) svojich hlavných dóš (Vata, Pitta, Kapha). Spoločne sa naučíme základy ajurvédy a princíp troch dóš, ako sa "skamarátiť" so svojim tráviacim ohňom Agni (metabolizmom), pozdrav Slnku (surya namaskar), ako sa správne otužovať v sprche, vaya pranajámu - dýchacie techniky, očistu nosných dutín (džala néti), očnú opateru, pleťové a telové olejovanie, aplikáciu nosných, ušných a očných medikamentov, očistu jazyka, výrobu vlastnej zubnej pasty, mydla a suchého šampónu, používanie éterických olejov, relaxáciu s výživovou pleťovou maskou, uvoľnenie mysle, sledovanie stavu jazyka, stolice a moču, vlastné vnímanie a diagnostiku aktuálneho stavu, ajurvédske jednoduché varenie a používanie korenín a bylín, techniky pre pozitívnu náladu a radosť zo života a veľa iného. Základom "žitia" podľa ajurvédy je správne zosúladiť čas pre svoju prácu, oddych, relaxáciu, spánok a pravidelne sa starať o svoje telo, myseľ a ducha v zmysle očisty, detoxikácie a správnej výživy.

Workshop s našim ajurvédskym špecialistom Pablom, ktorý sa ajurvéde venuje už viac ako 10 rokov. Od roku 2011 pôsobí v Bratislave ako ajurvédsky masér, špecialista, diagnostik, lektor. Svoje ajurvédske vzdelanie nadobudol dlhoročným štúdiom, viacerými stážami, odbornými seminármi, workshopmi od svojich učiteľov na Slovensku, v Čechách a v juhoindickej Kerale. Za posledných sedem rokov prešlo jeho rukami viac ako 7.000 poskytnutých ajurvédskych masáži, stovky diagnostikovaných klientov, desiatky vlastných žiakov. Pablo má 44 rokov, žije ajurvédskym spôsobom života, skromne a bez materiálnych hodnôt. Väčšinu svojho času venuje činnostiam v našom ajurvédskom centre, ktoré berie ako svoje poslanie. Vo voľnom čase sa venuje svojej rodine, psom, vareniu, športovaniu.

Dátum: sobota 7. mája 2022 od 10:00 do 16:00 hod.

Miesto: Masážny salón Mandala - ajurvédske centrum, Poľná 19, Bratislava, www.salonmandala.sk
Lektor: Pablo (centrum Mandala), pablo@salonmandala.sk, 0949/624833,
Cena: 45 EUR
V cene: skriptum z workshopu, spoločný ajurvédsky obed
Kapacita: max. 6-10 ľudí
Prihlásenie: výhradne zakúpením si miesta na tejto stránke www.mandalka.sk

V prípade, ak by ste radi tento workshop niekomu venovali, zakúpte si miesto a dajte nám vedieť (do poznámky pri objednávke alebo mailom), že máte záujem o vystavenie darčekového poukazu.

V prípade, ak by aktuálna pandemická situácia neumožňovala možnosť usporiadania tohto workshopu - prihláseným záujemcom bude kurzovné vrátané v plnej výške.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: KURZY A SEMINÁRE
Hmotnosť: 1000 kg
Položka bola vypredaná…

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie