201121 Workshop - Život podľa ajurvédy / 21.11.2020

5 hodnotení
 
Tip
  • 1 z 5
 

Kapacita: 8 ľudí. Celodenný workshop s ajurvédskym špecialistom Pablom v sobotu 21. novembra 2020 v čase 10:00 - 16:00 vrátane spoločného obedu. Podujatie je kvôli nariadeniam ÚVZSR - ZRUŠENÉ!

Dostupnosť Momentálne nedostupné
€45
Kód tovaru 945
Kategória KURZY A SEMINÁRE
Položka bola vypredaná...
 

Platobná brána pre prihlásenie na kurz. Spôsoby platby: platobnou kartou alebo prevodom. Záujemca je prihlásený na kurz až po prijatí platby (systém Vás bude informovať emailom). Rezervácia po zakúpení kurzu je 3 dni (treba uhradiť kurzovné do 24 hodín, aby platba stihla prísť do 3 dní). Kurz je potrebné zaplatiť vopred, platba v deň kurzu nie je možná. Odhlásenie z kurzu je najneskôr 72 hodín pred začiatkou kurzu, po tomto termíne sa kurzovné už nevracia.

Cieľom workshopu je účastníkom ukázať a naučiť denným ajurvédskym praktikám pre zdravší životný štýl v súlade s prírodnými zakonitostiami a aktuálnym stavom (Vikruti) svojich hlavných dóš (Vata, Pitta, Kapha). Spoločne sa naučíme základy ajurvédy a princíp troch dóš, ako sa "skamarátiť" so svojim tráviacim ohňom Agni (metabolizmom), pozdrav Slnku (surya namaskar), ako sa správne otužovať v sprche, pranajámu - dýchacie techniky, očistu nosných dutín (džala néti), očnú opateru, pleťové a telové olejovanie, aplikáciu nosných, ušných a očných medikamentov, očistu jazyka, výrobu vlastnej zubne pasty, mydla a suchého šampónu, používanie éterických olejov, relaxáciu s výživovou pleťovou maskou, uvoľnenie mysle, sledovanie stavu jazyka, stolice a moču, vlastné vnímanie a diagnostiku aktuálneho stavu, ajurvédske jednoduché varenie a používanie korenín a bylín, techniky pre pozítivnu náladu a radosť zo života a veľa iného. Základom "žitia" podľa ajurvédy je správne zosúladiť čas pre svoju prácu, oddych, relaxáciu, spánok a pravidelne sa starať o svoje telo, myseľ a ducha v zmysle očisty, detoxikácie a správnej výživy.

Workshop s našim ajurvédskym špecialistom Pablom, ktorý sa ajurvéde venuje už viac ako 10 rokov. Od roku 2011 pôsobí v Bratislave ako ajurvédsky masér, špecialista, učiteľ. Svoje ajurvédske vzdelanie nadobudol dlhoročným štúdiom, viacerými stážami, odbornými seminármi, workshopmi od svojich učiteľov na Slovensku, v Čechách a v juhoindickej Kerale. Za posledných sedem rokov prešlo jeho rukami viac ako 7.000 poskytnutých ajurvédskych masáži, stovky diagnostikovaných klientov, desiatky vlastných žiakov. Pablo má 42 rokov, žije ajurvédskym spôsobom života, skromne a bez materiálnych hodnôt. Väčšinu svojho času venuje činnostiam v našom ajurvédskom centre, ktoré berie ako svoje poslanie. Vo voľnom čase sa venuje svojej rodine, psom, vareniu, športovaniu.

Dátum: sobota 21.november 2020 od 10:00 do 16:00 hod.

Miesto: Masážny salón Mandala - ajurvédske centrum, Poľná 19, Bratislava, www.salonmandala.sk
Lektor: Pablo (centrum Mandala), pablo@salonmandala.sk, 0949/624833,
Cena: 45 EUR
V cene: skriptum z workshopu, spoločný ajurvédsky obed
Kapacita: max. 8 ľudí
Prihlásenie: výhradne zakúpením si miesta na tejto stránke www.mandalka.sk

V prípade, ak by ste radi tento workshop niekomu venovali, zakúpte si miesto a dajte nám vedieť (do poznámky pri objednávke alebo mailom), že máte záujem o vystavenie darčekového poukazu.

 

 decor

 

Hmotnosť 1000 kg
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.