SÚŤAŽNÝ KUPÓN: Vianočný darček pre Teba (PDF)

3 hodnotenia
 
  • 1 z 2
 

Stačí nakúpiť do 31.12.2019 na www.mandalka.sk nad 50 EUR a budete zaradení do žrebovania o 51 krásnych cien s hlavnou výhrou - 14-dňovým ajurvédskym pobytom v Indii (jún 2020).

Dostupnosť Ako darček pri nákupe nad 50 EUR
€10
Kód tovaru 941
Kategória DARČEKOVÉ POUKAZY
Položka bola vypredaná...
 

Pripravili sme pre Vás 50 darčekových balíčkov + hlavnú výhru: 14-dňový ajurvédsky pobyt v indickej Kerale v júni 2020. Žrebovať budeme verejne, transparentne a zábavne prostredníctvom LIVE PRENOSU na našom facebooku - v nedeľu 19.januára o 18:00 hod. v priestoroch nášho ajurvédskeho centra Mandala, Poľná 19 v Bratislave (www.salonmandala.sk).

1 x 14-dňový ajurvédsky pobyt v Južnej Indii


Hlávna výhra. Jedného štastlivca zoberieme zadarmo spolu s nami na skupinový ajurvédsky ozdravovací pobyt v rezorte Nikkis Nest (India), ktorý sa uskutoční v júni 2020. Ako vyzeral pobyt v tomto roku 2019 môžete pozrieť na našej stránke www.salonmandala.sk.

10 ks - domáce maslo Ghee s liečebnou silou 50 ml


Vyrobené našim Pablom podľa tradičnej ajurvédskej receptúry. Ghee je vyrobené s čerstvého mlieka od kravičiek zo stredného Slovenska, na slabom prírodnom ohni (36 hodín), viacnásobne filtrované.

10 ks - voňavé GARAM MASALA korenie 50 g


Garam masala je aromatická zmes korenia z Indie. Táto zmes tvorí základ mnohých indických karí. Keďže je indická kuchyňa prevažne vegetariánska, Indovia oddávna používajú veľa korenia. Hlavne aby jedlu dodali bohatú arómu, chuť a veľa farieb.

10 ks - domáci LEVANDUĽOVÝ olej 50 ml

Už naše staré mamy vedeli o liečivých účinkoch tejto zázračnej rastliny. Pod vankúš nám vkladali voňavé vrecúška a my sme sa vďaka nim u babičky vždy dobre vyspali. Skvelý macerát zo Záhoria poteší aj Vaše zmysly či pokožku.

10 ks - tyčinky GOLDEN NAG DARSHAN

Kvalitné vonné tyčinky, ktoré sú vyrobené z indických byliniek, kvetinových esencií a exotických olejov. Top kvalita, vhodné pre vytvorenie relaxačnej atmosféry i meditácie. V balení sa nachádza cca 15 tyčiniek. Jedna tyčinka tlie cca 30 min. Najobľúbenejšie v našom centre.

10 ks - pleťový krém KUMKUMADI 12 g


Prírodný šafránový pleťový krém na rozjasnenie tváre s obsahom aloe vera, kurkumy, amalaki a uhorky. Priamo z nášho spriateleného ajurvédskeho rezortu v Indii.


Naše centrum financujeme výhradne z vlastných zdrojov a prevádzkujeme ho s veľkým nadšením, entuziazmom a láskou pomáhať Vám k pevnejšiemu zdraviu a vitalite. Nechceme investovať do platených reklám, skôr našim zámerom je, aby sa k nám dostali dobrí ľudia na základe referencií a odporúčaní. Tie sú pre nás najviac! :-)

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.