#34 Darčekový poukaz: Šafránové zoznámenie 60 min.

6 hodnotení
 
Akcia
  • 1 z 3
 

Darčekový poukaz s platnosťou 1 rok na procedúru Face Pack Kumkumadi 60 min. do ajurvédskeho centra Mandala - Poľná 19, Bratislava.

Dostupnosť Skladom (23 ks)
Bežná cena €35
Ušetríte €1,80 (–5 %)
€33,20    
Kód tovaru 385
Kategória DARČEKOVÉ POUKAZY
 

"Buďte krásni od prírody"

Ajurvédske ošetrenie a výživa pleti. Pokiaľ ide o starostlivosť o pleť, je najlepšie vrátiť sa k prírode, pretože je bezpečnejšia a lepšia ako syntetické prísady. Ajurveda je starodávna veda liečiteľstva a zásobárňou mnohých najlepšie zachovaných tajomstiev krásy prírody. Procedúra Face Pack Kumkumadi je jedna z najlepších a najefektívnejších ajurvédskych tvárových ošetrení, ktoré vám môžu poskytnúť nádhernú a žiariacu pleť.

1x Face Pack Kumkumadi 60 min. / hodinová 
(hrubé očistenie, jemné očistenie, výživa + maska + masáž tváre)


Naša pleť je zrkadlom nášho zdravia. Práve preto Vám po procedúre poradíme, ako si udržovať našu pleť zdravú a sviežu, od prírody. Mnohí ľudia, ktorí chodia na rôzne umelé ošetrenia síce vyzerajú dobre, ale v hlbšej podstate nie sú sami sebou, čo zistia v neskoršom veku. Ajurvédskym ošetrením pleti nápomáhate svojmu telu k celkovej harmonizácii - ak dodržiavate aj iné princípy zdravého životného štýlu. Počas našej procedúry používame pestrú paletu tých najkvalitnejších ajurvédskych prípravkov, v závislosti od konkrétnej pleti.

Viac informácii o ajurvédskom centre Mandala nájdete na www.salonmandala.sk.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.