#31 Darčekový poukaz: Bankovanie s Aishou 60 min.

Kód: 450
Akcia
1 hodnotenie
€32 –5 %
#31 Darčekový poukaz: Bankovanie s Aishou 60 min.
€32 –5 % €30,40
Skladom (16 ks)

Darčekový poukaz na uvoľňovaciu masáž chrbta bankovaním s Aishou v ajurvédskom centre Mandala - Poľná 19, Bratislava.

Detailné informácie

Podrobný popis

DARČEKOVÝ POUKAZ: 60 min. vákuová masáž (bankovanie) s Aishou, chrbát alebo podľa dohody

PLATNOSŤ POUKAZU: 1 rok - od zakúpenia.

WEB PREVÁDZKY: www.salonmandala.sk

MOŽNOSTI DORUČENIA / PLATBA / DODACIA LEHOTA:

1. e-mailom (v PDF) / platba online / do 24 hodín
2. poštou / platba online (poštovné a balné je ZDARMA) / do 3 dní
3. osobným odberom v našom centre / platba v hotovosti / do 24-48 hodín

Darčekový poukaz vhodný pre ľudí, ktorí trpia bolesťami chrbtice, ako aj pre kohokoľvek v rámci prevencie. Bankovanie dokáže uvoľňovať hlboké fyzické bloky (spazmus) ako aj energetické stagnácie. 

Bankovanie je jednou z najstarších metód viac než 5000 r. staré. Využívané bolo v starom Egypte, Indií a Číne. Jeho zástancom bol aj jeden z najslávnejších lekárov a "otcom medicíny" Hippokrates. V našom salóne vykonávame bankovanie s vákuovými plastovými bankami. Terapia začína úvodnou masážou danej oblasti s vhodným olejom za studena lisovaným a kombináciou éterických olejov (borievka, grep, lemongras, cyprus...). Po priložení sa vzduch z baniek odsáva špeciálnou pištoľou. Podtlak v banke sa dá takto regulovať pištoľou alebo ventilom na vrchu banky. Vďaka podtlaku sa banka prisaje, vtiahne kožu a časť podkožia, čím nastáva silné prekrvenie a prehriatie ošetrovanej oblasti. Dĺžka priložených baniek je od 5-25 min. Závisí to od veku, intenzity (ako to klient znáša) a od konkrétnych ťažkostí, akými daná osoba trpí. Po bankovaní zostávajú na koži hematómy, ktoré vymiznú do 7-10 dní. Koža sa nesmie do zmiznutia hematómov vystavovať slnku a soláriu! Dôležitý je pitný režim a vyhnúť sa fyzickým náročným činnostiam.

Viac informácii o bankovaní nájdete na našej stránke www.salonmandala.sk.

 

decor

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie